Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál van ilyen?

A telenornál van ilyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy telefont venni, de előfizetéssel. a kérdésem, hogy a telenornál van-e fix havi díjas előfizetés. Szóval én határoznám meg az összeget kb, hogy mennyit szánnék havi szinten a számlára, és ha azt lebeszélném akkor nem lenne pénz rajta.

Illetve mi kell új előfizetéshez? Milyen okmányok, papírok?

Köszi.



2013. júl. 7. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen rugalmas nincs, csak olyan, ahol előre meg van határozva a limit, és ha az kevésnek bizonyulna, fel tudod tölteni (amely átvihető másik hónapra is, de a limitig le nem beszélt nem). Nevük beszédes: limit, limit+net. Ezeket együtt "új generációs kártyás"-ként szokta emlegetni a Telenor, amely megkötésével kapcsolatosan az alábbi okmányokat kéri a szolgáltató (idézet a honlapról):


"Igénybevételi díjat előre fizető (kártyás) és Új Generációs Kártyás előfizetői csomag vásárlása esetén


A szükséges eredeti dokumentumok:


Az alábbiak közül egy fényképes dokumentum bemutatása szükséges: a szerződéskötő érvényes régi típusú személyi igazolványa, vagy régi típusú személyi igazolvány és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú személyi igazolvány (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy Magyarországon kiállított új típusú vezetői engedély (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy útlevél és lakcímigazoló kártya."

2013. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes tájékoztatót, segítettél:)

(közüzemi számla bemutatása kell?)

2013. júl. 7. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A honlap nem írja, így szerintem nem. Én T-mobile-nál kötöttem számlás előfizetést, tőlem sem kértek ilyet (csak két személyigazolásra szolgáló dokumentumot), igaz, az ugye másik szolgáltató.
2013. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer:)
2013. júl. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!