Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomat, mit...

Ellopták a telefonomat, mit tudok csinálni, amivel nyomára akadhatunk?

Figyelt kérdés
Egy Nokia N97 mini telefont tulajdonítottak el tőlem tegnap. A kártyát lemondattuk és amikor hívkáltuk előtte,akkor már ki volt kapcsolva! Sajnos a doboza már nincs meg itthon,de az egyik fegyház intézetből lehallgatják a telefonomat,onnan esetleg nem tudnák bemérni nekem? Vagy a rendőrségről? A kártya érvénytelenítve,szerintem mostmár a telefont használhatja valószínűleg. Valami ötlet? :(((

2013. júl. 7. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:
előfizetéses kártyám volt,nem tudom jelent-e valamit..
2013. júl. 7. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Bemérni a szolgáltató tudja, ha használják, ha használja a szolgáltató átjátszóit, és ha nem módosítják az IMEI számot (nem tudom, hogy N97-nél ez megoldható-e). Lehallgatni telefonszámot tudnak, nem telefont, a számot (kártyát) meg letiltottad, de úgyis ki volt kapcsolva. A szolgáltató neked nem fogja bemérni és kiadni a mérés eredményét, csak a rendőrségnek. És ők sem fogják neked továbbadni.
2013. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Csodálatos ez a google! Mindenre találni választ! Ennél már csak a GYIK-hu a jobb!


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
100%

,de az egyik fegyház intézetből lehallgatják a telefonomat,


Fegyházból nem hallgatnak le semmit. Nem tudom ki mesélt neked ilyen marhaságot. Tudod e egyáltalán, hogy mi az a fegyház? Mert szerintem nem.

2013. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"az egyik fegyház intézetből lehallgatják a telefonomat"

Hát ez így inkább egy Rejtő regénybe illik, de ha BV-s vagy, akkor keress valami összeköttetést a rendőrség felé, hogy foglalkozzanak veled.

2013. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves bp1985!


Ha hiszed,ha nem,tudom mi az a fegyház,mivel édesapám fegyházban dolgozik,és a családunk minden tagjának a telefonja levan hallgatva! ;))


A többiek segítségét köszönöm!

2013. júl. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!