Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonommal?

Mi lehet a telefonommal?

Figyelt kérdés
2010 karácsonyára kaptam egy Sony Ericsson Spiro (W100) telefont. Azóta használom, és nem volt eddig vele semmi baj. Pár hete letöltöttem kb 60 számot. Minden rendesen működött, pár napja azonban egyszer nem mutatta a képernyőt, csak egy nagy fehérséget. Ki-majd bekapcsoltam, és akkor rendesen mutatta a képernyőt. Ez azonban még többször megismétlődött. Próbáltam kevesebbet használni, és használat után mindig kikapcsoltam, de ez sem segített. Tegnap este óta pedig már egyáltalán nem látszik a képernyő, és már az újraindítás sem segített. de ezen kívül rendesen működik. Tudok zenét hallgatni, telefonálni, stb. Akivel már volt ilyen, vagy tudja a megoldást, az kérem írjon! Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 7. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
A zenének semmi köze hozzá. Megtört a képernyő szalagkábele. Kijelzőstül cserélik párezer forint ellenében.
2013. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!