Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van 250mb netem a telomon....

Ha van 250mb netem a telomon. Wp8as telo. és a számítógépről a windowsphone oldalról töltök le. Akkor a 250mb-os netemből vesz le vagy a sima előfizetéses itthoni internetet használja?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthonit használja természetesen.Akárcsak akkor ha Wifi-n vagy. Mobilnetet akkor használja,ha se Wifi,se USB összeköttetés nincs.A számítógép tölti le az alkalmazást,csak továbbítja a telefonnak.
2013. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz miért kell USB összeköttetés, az előbb letöltöttem egy játékot, és a telefonomon is töltődött a zöld sáv. De gépről küldtem. a Windowphone.com oldalról.
2013. júl. 8. 11:48
 3/4 meszike91 ***** válasza:

Akkor a mobilnetből tölti le.

Az első válaszadó félreértette a kérdést.

Ha nem akarod a mobilnetet használni akkor wifi-ről vagy sd kártyáról telepítsd az alkalmazásokat.

2013. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy valamit félreértett :D SD kártyáról hogyan?
2013. júl. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!