Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 külföldről ennyire...

Maddox kérdése:

Galaxy S4 külföldről ennyire olcsón?

Figyelt kérdés

Eredetileg S2-t szeretnék venni, és az összes elképzelhető magyar hirdetőoldalt végignézem, és egyszer megakadt ezen a szemem: [link]


a leírás elsőre megbízhatónak tűnik, de eddig nem rendeltem külföldről ekkora összegben előre utalással, így nem tudom mihez kezdjek.. Nagyon szeretnék egy ilyen telefont, röhejesen olcsó az eredeti árához képest, maximálisan megérné. Egy ismerősöm régen rendelt külföldről egy akkor 60ezer forint értékű telefont 20ezerért, vadonatúj állapotban. Nem tudom hogy merjek-e neki előre utalni, és várni az S4-et.. szerintetek? Normális válaszokat/véleményeket kérek, esetleges tapasztalattal. Köszönöm.



2013. júl. 7. 17:23
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem merném bevállalni, gyanúsan olcsó, ha mégsem azt kapod mégsem úgy kapod stb akkor a 60K kicsit sok kidobott pénznek szerintem.
2013. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Benedek Ferenc válasza:
ez nem igazi s4 csak egy klón mivel ips kijelző van ebbe amit linkeltél valódiban pedig super amoled és full hd-s felbontás van ha nem akarsz gagyi utánzatot venni akkor ne klónt vegyél
2013. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leírást ugye luxus elolvasni?
2013. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Máskor olvasd el a leírást: A keszulek meretei 1:1 a galaxy s4 meretevel megegyezo !

A telefon nem eredeti,hanem clone! Több oldalon is fentvan

2013. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Balint@! válasza:
Ez télleg klón mert IPS kijelzős és 720Szor1280 pixelje ez kamu mert az eredetinek 1180szor1920super amoled hd
2013. júl. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Balint@! válasza:
De mondjuk a védőfólián super amoled hd van tehát lehet csak rossz a leírás
2013. júl. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Azért ez gyanús kicsit "HDC Galaxy S4" továbbra sem merném megvenni :)
2013. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy pont mielőtt elolvastam a leírást vettem észre hogy a dobozon az van hogy Android s4 nem az hogy Galaxy s4.. Szar utánzat:D
2013. júl. 16. 02:29
 9/9 anonim válasza:

Én az aprod. hun találtam hasonlót, csak itt azt írja hogy eredeti. [link]

A hírdetés ben az áll, hogy "teljeskörű samsung garancia át vételkor van regisztrálva a készülék " Szerintetek clone készüléket is lehet regisztrálni a samsungnál?

2013. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!