Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszi le a kártyámról a...

Miért veszi le a kártyámról a pénzt?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új androidos telefont (Telenor One Touch C). Telepítettem rá alkalmazásokat (Pou, különböző játékok) de internetet nem használok rajta. facebook-ot sem. fel töltöttem a kártyát 3000-el 2 napja, és márcsak 2000 van belőle. máskor csak 1500-öt teszek rá, és egy hónapi elég. reggel hívtam a 172-őt akkor még 2030Ft volt rajta. Délelőtt már csak 1960 és senkit nem hívtam. És hova lett az az 1000Ft?
2013. júl. 8. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a mobilnetet és a probléma megoldva.
2013. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Frissültek az alkalmazásaid. A frissítés pedig adatforgalommal jár. S meg is van az 1000 Ft
2013. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Xperia.floyd ***** válasza:
Beállítások > Wifi és vezeték nélküli hálózatok (ilyesmit keress) és a Mobilinternet / Internet barangolást kapcsold ki illetve a Szinkronizálást (bár akkor az e-mailt nem kapod meg)
2013. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!