Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerűl ha egy telefonn...

Csajos19 kérdése:

Mennyibe kerűl ha egy telefonnak kicseréltetem az elő és hátlapját utángyártotra?

Figyelt kérdés
Vettem egy fekete telót, de fehérben jobban tetszene. Hallottam egy sráctól, hogy kilehet cseréltetni Pesten az egyik üzletben 2500 forintért és ki is takarítják, csak az nem eredeti, hanem utángyártott lenne de nem lehet rajta észrevenni. Tényleg ilyen olcsó lenne? Ha a kijelzőt is kicserélik az mennyi lenne még kb? Miben másabb az utángyártott hátlap illetve előlap?
2013. júl. 8. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonod tipusát meg majd kitaláljuk.
2013. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést :) Sony xperia Tipo
2013. júl. 8. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
El*aszni egy telót a szine miatt butaság lenne. Sosem lenne már olyan jó mint előtte volt eredeti elő és hátlappal. Ha annyira számit a szin akkor cseréld el olyan szinűre. A kijelző csere meg nem tudom hogy jön ide,de nem éri meg mert azon az áron veszel használtan egy másikat.
2013. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cserélni akartam, de ajánlotta egy srác, hogy cseréltessem ki mert nem drága... köszönöm
2013. júl. 8. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!