Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 vagy I...

Samsung galaxy S4 vagy I Phone 5? Mikorra várható az I Phone 5s?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom már létezik ilyen téma,de a kérdésre még nem kaptam kielégítő választ :D :S

Tehàt szerintetek Samsung GS4 Vagy IPhone 5?

Miért?Miben tartjátok jobbnak?

Pontozzátok pls 10-es skálán mind kettő telefont:

1:-,Ár érték

2-:,Teljesítmény

3-:,Testreszabhatóság

4-:,Összeszerelés minősége

5-:,Kezelhetőség

6-:,Sebesség

7-:,Kinézet

Átlagosan hogyan értékelnétek?Melyiket vennétek és miért?Ha már rendelkeztek vlmelyik telefonnal mondjátok el lécci miért jó miért rossz,mit hiányoltok belőle,mit szerettek benne?

(és ha kérhetem a trágárkodást mellőzzétek)


2-;,Mikorra várható az iphone 5s?Milyen extrával fog bővülni ?Valóban lesz benne ujjlenyomat olvasó? Bármit tudtok róla kérlek osszátok meg mindenre kiváncsi vagyok..:)



#Samsung gs4 #iphone 5s összehasonlítás
2013. júl. 8. 17:03
 1/6 anonim válasza:
0%
Egyeseknek milyen jól megy, már nemjó a téglafon te gátszi??
2013. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. S4: 7/i5: 5

2. Alapvetően Android vs. iOS, ezt neked kell eldöntened. De minden kiválóan fog futni! A kategória két csúcsgépe.

3. S4: 8/i5: 4 (Ez is Android vs. iOS, de nekem a TouchWiz bejön.:))

4. S3-am van, annak 6,5 pontot adok, mert egy tejfölösdoboz jobb anyagból van, mint a hátlapja. Ráadásul kicsit pontatlan a képernyő és a hátlap illesztése is. Fél óráig volt a kezemben S4, szóval: S4: 8/i5: 9,5

5. Szintén iOS vs. Android. De volt mindkettő. Talán az iOS-be könnyebb beletanulni, legalábbis számomra.:)

6. Droidban előfordulnak mikrolaggok, de nem különösebben zavaró.

7. S4: 8/i5: 10

Az S4-et venném, mert szinte tökéletesre sikerült. Ha annyival jobb az S3-nál, mint amennyivel mondják, simán megvenném, de most ilyenre nem költök, így is sok ez is.:D

Remélem sikerült segíteni.

2013. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az uj almatelefon szeptember kornyeken fog erkezni,mindent titkolnak rola,az osszes info ,ami a neten kering talalgatas.


Ha esetleg droid,akkor nem gondolkodtal mondjuk htc one -on ? Egy arkategoria az s4-el ,de szemelyes tapasztalataim szerint az s4 nayon nem nyujtja azt,amit elvarhatsz tole (kemenyen akadozik) ,ehhez kepest a one tulajok szerint az o gepuk nem . Nekem sajnos s4 van es mar mas csunya hibajaval is talalkoztam :(

2013. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1:-,Ár érték - 5/10 mindketto

2-:,Teljesítmény - 10/10 mindketto

3-:,Testreszabhatóság - sgs4 10/10, i5 2/10

4-:,Összeszerelés minősége - 10/10 mindketto

5-:,Kezelhetőség 10/10 mindketto

6-:,Sebesség 10/10 mindketto

7-:,Kinézet 10/10 mindketto


~Galaxy S4/iPhone 5 tulaj~

2013. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. S4: 7 i5: 5

2. S4: 8 i5 7

3. S4:9 i5:7,( majd az uj iossel)

4. S4:7 i5 10+

5. S4 6 i5: 10

6.s4 8 i5 8

7. S4 5 (az a muanyag haz...) i5 7

Ossz kb. Sztem s4: 7 i5 9

A samsunggal kezdeném.

Szerintem nem rossz telefon, pedig én mindig is az apple mellett álltam, valahogy oda húzott a szivem :) Próbálgattam már az s4-et, és meglepően jó lett. Az teny, hogy rengeteg szamomra haszontalan funkcio van benne, pl ez a szemmel gorgetes, meg hogy lekapcsolja a keprenyot mikor nem figyelsz... A szamomra tul nagy kepernyorol nem akarok tobb mondaton at irni, mert van akinek az tetszik/hasznosabb.


Szoval velemenyem szerint egy jo telefon, azert nem azt veszek, mert volt mar droidos keszulekem, es valahogy sosem tudott annyira a azivemhez noni mint az ios. De ha te a droidot szereted, akkor az a jo valasztas.


Es itt at is ternek az iphonera.

Én szerintem egy nagyon jo telefon az 5, de most biztos hogy NEM venném meg. Merthogy pár hónap múlva jön az új, az 5S, és biztos hogy gyorsabb lesz, lesz benne jobb kamera ( már a mostani is szuper) és az új ios is tetszik. Én azt fogok venni, most 4S-em van, ez is szuper.


Tehat mind a ket telefon nagyon jo, csak is azon mulik szerintem, hogy melyik rendszert kedveled jobban. Ha szeretet állítgatni a widgeteket és szórakozni különbozo modokkal vagy elo hatterkeppel, ilyenekkel, akkr egyertelmu hogy android, ha pedig akadasmentes biztosabb rendszert szeretnel akkor ios.


Azt tanacsolom probalj ki egy androidos készuleket is és egy ios-est is, amelyik jobban tetszik, azt valaszd. Ha az iphonera esik a valasztasod, akkor azt javaslom, vard meg az 5S-t. Szeptember vegen--oktober elejen itt lesz.


Remelem sikerul majd a szamodra legmegfelelobb keszuleket valasztani.

2013. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
en nekem kettő telefonom van ! az eggyik iphone 5 a másik pedig samsung galaxy S4 :/ en nem fogok itt pontozgatni en csak annyit mondok h sokkal jobban jársz az iphone 5 -tel :)
2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!