Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent hogy gyári t-mobilos?

Már19nevetirtam kérdése:

Mit jelent hogy gyári t-mobilos?

Figyelt kérdés

Ha megveszem és van egy simkartyám akkor tudom azt használni?

Nem értek hozzá!ha megveszem és esetleg az elöbb emlitettet tudom használni akkor semmi plusszköltségem nem lesz igaz?


2013. júl. 8. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
T-függő, csak hülyén fogalmazott az eladó. Más szolgáltató kártyájával nem tudod használni.
2013. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nekem 20-as számom akkor az ehez jo?
2013. júl. 8. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt számhordozás, akkor nem.
2013. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nemtudom hogy mit jelent..?! segitenél..?
2013. júl. 8. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha most berakod a SIM-ed a mostani telefonodba, és Telenor-t ír ki szolgáltatónak, akkor nem fog menni a T-mobile (bocs, Telekom) függő telefonban.

Ma már az, hogy valaki "20-as", "30-as" vagy "70-es", nem jelent semmit sem, mivel ha számot hordoz másik szolgáltatóhoz, akkor ugyanaz marad a hívószáma, csak éppen másik szolgáltatónál fog kicsengeni. Én is így vagyok "20-as", Telekomnál.

2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem, köszi nagy segitség!

mÉG EGY KÉRDÉS ha független az uj telo akkor oda jo a 20 30 70 is igaz?

2013. júl. 8. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha független, akkor bármelyik szolgáltató kártyáját használhatod benne.
2013. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!