Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tiponál hogy...

Sony xperia tiponál hogy lehet beállítani ezt?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó,hogy hogyha egy hátteret akarok beállítani akkor azt automatikuasan csak úgy tudok,hogy kivágok egy részt és a főképernyő 5 oldalára "osztja" szét a képet. Azt szeretném elérni,hogy egy hosszában nyújtott képet tudjak berakni háttérnek,úgy,hogy minden oldalon ugyan az a kép legyen,hogy lehet ezt?

(Remélem érthető,amit el próbálok magyarázni)



2013. júl. 8. 22:40
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom hogy ez a tipóba alapból benne van-e, de a Go Launcher Ex-szel megoldható a dolog :)
2013. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,már egy másik programmal megoldottam :-)
2013. júl. 20. 18:57
 3/3 anonim válasza:
Mi volt az a másik program, meg tudnád mondani? Amit itt ajánlott az első hozzászóló, felraktam, de törlésre is került, nekem nem kell, hogy az egész menürendszert meg mindent megváltoztasson :(
2013. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!