Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb játékok telefonra? :D

Sapsap kérdése:

Legjobb játékok telefonra? :D

Figyelt kérdés
Sok játékot kipróbáltam,letöltöttem már de írnátok pár jó játékot?nem ilyen pou,angry birds,real football temple run ra gondoltam nem muszály androidost csak akkor lécci linkeljetek oldalt is

2013. júl. 9. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Need for Speed Most Wanted

Real Racing 3 (személy szerint ez a legjobb játék Androidra jelenleg és ingyenes a Marketen)

D-Day (szintén ingyenes a Marketen)

Asphalt 8 - Airborn

Beach Buggy Blitz

Virtua Tennis


Amúgy meg szemezgess: [link]

2013. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. júl. 9. 08:44
 3/6 anonim válasza:
100%
Én ezekkel játszom: Real Racing 3, Carmageddon, GTA Vice City, Worms2, Rayman jungle run, Re-volt classic premium
2013. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Ez jó játék: [link] telefonra is!
2013. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Inotia 3

Inotia 4

Crusade of Destiny

Monster Shooter 2

Pocket Legends

Minecraft 1.7.1

2013. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A számítógépeken böngészőből játszható flash alapú Honfoglalónak van mobilalkalmazása is. Emellett az én kedvenceim:Hill Climb Racing, Subway Surf, Zombie Tsunami, Szókereső.
2019. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!