Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a tok jó? Véd valamit?

Ez a tok jó? Véd valamit?

Figyelt kérdés

Hamarosan veszek egy iPhone 5-öt, és szeretnék rá tokot. Ez milyen? Eléggé vekony ugyhogy nem tudom véd e valamit?

[link]


Vennék hozzá egy kijelzővédő fóliát is, mert ez biztos jobb, mint amit adnak hozzá. Vagy nem?

[link]



2013. júl. 9. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A fólia nagyon jó, mivel matt felületű, így napfényben nem tükröződik. A tok viszont... szerintem nem véd annyit, mint egy szerencsétlen leejtésnél kéne. Amúgy szerintem ha teheted, várd meg az 5S-t.
2013. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok, köszi. Néztem a para blaze x tokot is, az jól néz ki és szerintem elég strapabíró. De sehol nem találom hogy az milyen vastag. Mert nem akarok nagyon vastag tokot rátenni, mert nagyon tetszik hogy olyan vékony az i5. Az a tok túl vastag az 5-re?

Tudnál/tudnátok olyan tokot ajánlani iphone 5-re ami véd is és jól is nez ki, meg nem is túl vastag?

2013. júl. 9. 12:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, nem is olyan vészesen vastag. 0,8 mm.


Még valami. Szerintetek ebben a szinkombinacioban nez ki jobban egy feher iphonehoz: [link]


Vagy ebben: [link]


A masodik nem tul lanyos, vagy az egy fiunak jol all?

2013. júl. 9. 12:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent varok őszig, míg kijon az 5S, és meglátom hogy 1-2 hónappal utána mennyibe fog kerülni. Mert most 155 körül van egy 5.
2013. júl. 9. 12:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint megvárom hogy az 5S mennyibe fog kerulni...
2013. júl. 9. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!