Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt miért csinálja a telefonom...

Ezt miért csinálja a telefonom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jött ki a szervízből a Huawei Ascend Y200 telefonom. Betört érintőpanel csere volt. És most visszadták, de egy csíkban nem érzékeli az érintést. Vagyis érzékeli, csak össze vissza. 1 cm-el arrébb érint. Azt mondta nem tudja miért van, TouchScreen frimware-t is frissített rajta. A TouchScreen vadi új rajta. Még a fólia is rajta van. Mi lehet a baj? 12 Rongyot dobtam rá ki..


2013. júl. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Reklamáld meg ha már annyira hülye voltál,hogy kicsreéltetted.
2013. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülye? Ember középen már egy lyuk volt... Nehogy azt hidd hogy egy kis repedés volt rajta... A kép nem látszott annyira össze volt törve az eleje... Ilyen idióták vannak istenem...
2013. júl. 9. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
12 rongyot kidobtál rá, amikor 20ezerért már új telefont kapsz, vagy besétálsz a Vodába és 15ért elhozod a Smart Minit, ami még jobb is, mint az Y200
2013. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 rongyot?beteg vagy?
2013. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
VÁLASZOKAT VÁROK!!!!! IDIÓTÁK!!!!
2013. júl. 10. 06:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólásban ott a válasz,de az idióta te vagy,ha egy ilyen ócsak telefonra ennyi pénzt ráköltesz.
2013. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért csináltattam meg, mert szeretem ezt a telefont. Na meg megtehetem. Senkinek semmi köze hozzá. A Fizetésem megengedi...
2013. júl. 20. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!