Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hol tartjátok a nagyméretű...

Ti hol tartjátok a nagyméretű telefonotokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni, találtam is egyet, mindenben megfelel az igényeimnek, kivéve abban, hogy 13,4cm x 6,9cm. És a zsebembe szerintem nem férne bele, kis táskát meg nem mindig szeretnék hordani magammal, ha viszem a tellóm is. Szóval ez a problémám, hogy nem fogom tudni (szerintem) hol tartani.

L, 16



2013. júl. 9. 23:51
 1/9 anonim válasza:

Én mivel álltalában sok zsebes gatyában járok ezért a térd magasságban lévő oldalsó zsebben szoktam tartani vagy ha farmerban vagyok akkor farzsebben. Mivel nem tudom hogy te miben szoktál mászkálni ezért nem tudom esetleg farzseb.

16f

2013. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is farmergatyában járok legtöbbször, csak a nő gatyákon nincs olyan baromi nagy zseb, hogy bele tudnám rakni ezt a telefont. Bár a hátsó zsebbe el tudnám rakni, de ha leülök, akkor meg elég necces, hogy eltörik/kiesik a telló. Meg ha mondjuk egy olyan buliba megyek, ahova csak a telefonom viszem meg a papírpénzt belerakom a zsebembe, akkor ott elég érdekes volna a tárolása.

Tehát érdemes egyáltalán nagy telefont venni?

2013. júl. 10. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Zsebben. De ha ennyire fontos a meret akkor miert nem veszel iPhone-t?
2013. júl. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én S3-at zsebben hordom. Igaz, hogy egy-két szűkebb gatyámból a telefon fele kilóg, de egyeltalán nem zavar.:) Farzsebemben semmit nem tartok azóta, mióta majdnem kicsórta onnan a telefonom egy nemhiába született (gondolom érted, kikre gondolok).. Meg mindig ráültem, stb. ami gondolom nagyon nem tett neki jót.:D Hát ha kisestélyiben, vagy szoknyában mész, akkor muszáj lesz a táska, mert kézben nem túl kényelmes tartani egész nap. Mondjuk barátnőm ezt is megoldotta, melltartóban tartja a telóját.:D Néha azért érdekes ott rámarkolni egy iPhone-ra..o.O

15/f

2013. júl. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért nem veszek iPhone-t, mert nekem az annyit nem ér meg, az is csak egy divattelefon lett, meg egyszer leejtem, oda a 120ezer forint... Meg vannak olyan tellók, amik annyit tudnak mint az, és mégis olcsóbbak, mert nincs rajtuk egy alma. meg nem apple cuccól nem is lehet rátölteni/küldeni fájlokat. (de nme akarom fikázni az aplle-t, nehogy valaki félreértse, csak nekem egy telefon sem ér 100ezer forintnál többet...)

kisestélyihez igen, viszek táskát. Mondjuk attól meg félek, ha kilóg, hogy valaki ellopja (akit ugye sötétben nehéz észrevenni...), meg az is praktikusabb, ha tudom egy kézzel kezelni, nem?

2013. júl. 10. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Persze, mindenkinek más az értékrendje/szükséglete.:) Barátnőm is a kisebb képernyő miatt kapott szüleitől iPhone-t, meg persze azt is szeretett volna (nem, nem a menővagyokmertájfónomvan miatt). Én meg nem szeretem a kis telókat, sőt lassan ez az S3 is kicsinek tűnik. Ja és nem mindig a melltartójában tartja, csak ha olyan ruciban van, ahol nem tudja máshova rakni. És akkor sem mindig, csak nagyon végső esetben.:D (Csak hogy ne nézd hülyének :P) Esetleg egy SONY Xperia L, HTC One SV, vagy Galaxy S3 Mini szerintem megfelelne neked.:) Ezek kb. 4 colosak, ezeket már átéri a kezed szerintem.:) És olyan 70-80 000 Ft körül mozognak.
2013. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

igazából én ezt a tellót néztem ki magamnak ;) (akkor mellem nincs, hogy a melltartómba beleférjen egy telefon xD-sajnos :D) mondjuk először csak azt nézem a telefonban, hogy mit tud, utána nézek méretet, mondjuk azért 5inch-eset meg nem akarnék... xD

2013. júl. 11. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, olyan óriás méretei neki sincsenek.:D De nem is azért szeretem..:) Hát erről a telefonról nem nagyon hallottam még. Az ilyen telefonoknál azt is nézd, hogyha megmakkan, akkor legyen alkatrész utánpótlása, valamint márkaképviselet, ahova el tudod juttatni. Különben nem tűnik rossznak.:)
2013. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a csizmába/hótaposóba hrdom
2014. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!