Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri elcserelni iphone 4s...

Megeri elcserelni iphone 4s re galaxy s3-at?

Figyelt kérdés
sokkal jobban tetszik a telefon,a kepernyoje bar kisebb de remelem megszokom,a kulseje is nagyon tetszik,csak megeri e?galaxy s3 nemnagyon tetszik,kaptam...az iphoneval tudok valamilyen modon bluetoothn kuldeni/fogadni adatokat?alkalmazassokkal mi a helyzet az app storon?akinak van iphone 4s vagy 4 nem vastag egy picit?

2013. júl. 10. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Kisebb kijelző,fakóbb szinek,szarabb előlapi kamera(szerintem a hátsó is hiába egyforma megapixel), nem lehet bőviteni, standard miniusbről nem lehet tölteni, nincs rádió, nincs led értesitő, bluetoothon nem tudsz küldeni/fogadni, appstoreban kevesebb és több fizetős alkalmazás van.
2013. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
31%
Megéri!!
2013. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon nem.Egy sz@rabbra minek cserélnéd le?Hülyeség lenne.
2013. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Igen, megéri lecserélni, a 4S sokkal stabilabb, a megapixelek ellenére sokkal szebb képet csinál, és olyan rezzenésmentes videót csinál, hogy a videót nézve azt lehet hinni, hogy prfi kamerával csinálták.

A vastagság nálam éppen hogy előny, a 4S sokkal masszivabb telefon, én kimondottan szeretem, ha egy telefonnak súlya van. Az igazság, hogy nekem még csak Iphone 3-mal volt dolgom, de a legjobb haveromnak 4S van, igy tudom miről beszélek.

2013. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Méghogy szebb képet és videót csinál... :D
2013. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Megeri. Ha az tetszik jobban, akkor tedd. Tedd amit helyesnek latsz.
2013. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös

Nem vicc, próbáld ki, pedig az S3 sem csinál sz*r képet.

2013. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg!
2013. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Smittes ***** válasza:

"sokkal jobban tetszik a telefon"

szerintem a választ a kérdésedben keresed...mindenkinek szíve joga eldönteni hogy miylen telefon tetszik neki,és ha neked éppen az iphone tetszik,nem pedig a samsung,akkor ne hallgas azokra,akik a te döntésedet próbálják meg befolyásolni :)

2013. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nehogy,lassab kisseb kevessebb funkció
2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!