Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyire drágák Magyarors...

Miért ennyire drágák Magyarországon a mobil előfizetések?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm mesélte, hogy ahol ő el összesen kb 4500ft ot fizet havonta és ezért kap 200 perc beszélgetést, 5000 SMS-t, és korlátlan adatforgalmat, a perceket és az SMS-t bármelyik hálózatba. Sőt amikor elindul a cég LTE szolgáltatása akkor azt is kapni fogja ugyan ilyen áron. Mindez hűségudő nélkül, 1 hónapos megújuló szerződéssel.

Magyarországon ugyan ez gondolom a többszörösére kerül, arról nem is beszélve hogy ha az ottani és a magyar minimálbért nézzük, akkor az ottani előfizetés ára csak a töredéke a magyarénak.


Miért van ez?



2013. júl. 10. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni.
2013. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert náluk valószínűleg nagyobb adóterhet rónak ki a mobiltársaságokra, s ők meg szeretnének nyereségesek maradni.
2013. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy inkább mivel nincs itteni konkurencia, szépen magasan tartják az árakat. Lett volna ugye negyedik szolgálató, amit megtorpedóztak és semmi se lett belőle.
2013. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én 3000 Ft-ot fizetek havonta, korlátlan adatforgalommal, igen csak kedvező percdíjakkal. Jó, hűséget kötöttem, dehát úgyis szükségem lesz telefonra mindig is.


Amúgy az USA-ban nem tudsz olyan keveset telefonálni, hogy ne legyen minimum 10 ezer ft a számlád.. adatforgalom nélkül. Mi még el vagyunk kényeztetve.

2013. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!