Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet a mobiltelefont használn...

Lehet a mobiltelefont használni webkameraként Pc-n bluetooth-al?

Figyelt kérdés
Olyasmira emlékszek valahol olvastam,hogy bluetooth segítségével lehet webkameraként használni a telefont pc-n csak azt nem tudom,hogyha igaz is ez ehhez kell legyen elsődleges kamera vagy a hátsóval is lehet?Mert nekem samsung corby-m van és azon csak hátsó van.De ha esetleg valaki tud más megoldást örülnék ha megosztaná velem:) Webkamerám amúgy van csak az xp-re van csinálva én meg már 1 éve átváltottam win7-re amin sajnos nem működik.És gondoltam jó lenne ha megtudnám így telefonnal oldani:)

2013. júl. 10. 12:01
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
A Corbyt biztosan nem lehet így használni, ehhez androidos telefon kell (lehet hogy a WP is tudja). A webkamerádhoz szerintem csak le kellene tölteni az illesztőszoftvert úgy működni fog. Ami XP-n működött az az esetek döntő többségében megy Win7 alatt is.
2013. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
corbyra szerintem sem lehet. én anno nokián csináltam ilyet utoljára. szóval symbianra biztos van. kell egy szerver program a telóra meg egy kliens program a szgépre. az azt hiszem usb, bt és wifivel tudott. ilyen biztos, hogy van androidra is, meg a többi okostelefonra is, de szóval corby nem ilyen. ott maximum úgy lehetne megoldani, hogyha gyárilag kapott volna ilyen funkciót.
2013. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,szóval hanyagolható amúgy első a webkamerának a driverjét próbáltam telepíteni win7-re de nem ment a kamera sem semmi
2013. júl. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!