Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetséges az alkalmazá...

Hogyan lehetséges az alkalmazásokat lementeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy factory resetet csinálni a telefonomon (galaxy s2) és van rajta pár játék ami kellene később ( sims és a hill climb racing ) vagy frissíteném jelly beanre ! Köszönöm !

2013. júl. 10. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Rootolod és titanium backuppal csinálsz róluk mentést.
2013. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pfuuu anélkül nem lehet valahogy ?? nem szeretném és nem bízok magamban annyira hogy hozzányúljak !
2013. júl. 10. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nélkül nem.
2013. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van olyan app, amiét automatikusan szinkronizálja a google szervereire, legalább is nekem 4.1.1 alatt.
2013. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az az app mert én még nem hallottam róla?
2013. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sims-et kéne megmentenem !
2013. júl. 11. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
beállításokban lehet belenyúlni, hogy szinkronizáljon-e automatikusan. be volt kapcsolva és azt hiszem a bad piggies eredményem megmaradt, de olyan app is volt aminél elveszett. szóval ez elég kétesélyes dolog, erre ne alapozz.
2013. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kilroy ***** válasza:

Próbáld meg Astro File Manager -rel.

[link]

Itt azt írja (8. rész), hogy le tudod menteni az alkalmazásokat vele. Magát a telepítő fájlt.

A data részét pedig sztem jól mondja az öreg raszta, szinkronizálva le tudod menteni egynémelyiket.

2013. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek ! ment a zöld !
2013. júl. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!