Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok egy nagy telefonálgató, viszont érdekel a programozás (alkalmazások androidra), és arra gondoltam veszek egy új telefont.

Milyen okostelefont ajánlotok 50e alatt? A lényeg az legyen, hogy tudjak rajta alkalmazásokat próbálgatni (itt nem olyan őrült nagy dolgokra kell gondolni, csak kezdő szinten) és a kamerája is legyen valami rendes.

Talán wifi közelben neteznék is. Zenét is szoktam hallgatni, de az majdnem minden telón elfogadható volt eddig nekem.

Xperia U, vagy ZTE Blade III körül nézelődtem, de ettől függetlenül mit ajánlotok? Köszönöm a segítséget.



2013. júl. 10. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Huawei Y300. Sokkal jobb az említett telefonoknál és szemtelenül olcsó.
2013. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos volt köszi :) azért még várok válaszokat összehasonlításképp.
2013. júl. 10. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
+1 Huawei Y300. De ha egy Xperia P beleférne az lenne a legjobb 55-6k-ért már lehet kapni.
2013. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És valaki meg tudja mondani, hogy Debrecenben hol tudom megvásárolni függetlenül? És mennyiért?
2013. júl. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!