Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok letölteni Nokia...

BridgetSmith kérdése:

Honnan tudok letölteni Nokia Lumia 520-ra témákat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Androidban az a személyre szabhatóság a telefon gyorsaságára megy .

És részemről én azért veszek telefont hogy használjam , és nem azért naphosszat az állítgatásokkal kínlódjak , mert nem én vagyok elvileg a telefonért hanem fordítva , szóval szerintem azok az alap témabeállítások amik a Windowsra lesznek ,bőven elegek .

Itt egy link az augusztusi frissítésről : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jpVa0..

Ennek a videónak a végén mutatja hogy lesz szabad támaválasztás .

Mondjuk annak aki megint itt az Amdroidot reklámozza megint kap egy piros kezecskét .

2013. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11 A wp talán az agusztusi frissítében kap valami kis testreszabási lehetőséget, de az hol marad a droidétól? Még azt a hülye fekete hátteret sem lehet megváltoztatni az alkalmazások mögött. Ja jut eszembe, aki wp -n 40mp -nél hosszabb mp3 -at, nem is, inkább legyen 40 mp -nél hosszabb flac -et betud állítani csengőhangnak, azt megjutalmazom. Mert a droid képes erre, na és a wp.

U.i: Nyomhatod a pirosat, bajom nem lesz tőle. További jó szenvedést a rondábblán rondább wp felülettel.

UI2.: Nézz meg egy statisztikát, melyik rendszert használják a legtöbben. Óóóó csak nem az androidot? És hol kullog a wp -tek? A egy halott rendszer, azaz a symbian mögött.

2013. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó kevés agyad van .... Az android ezer évvel előbb volt , még szép hogy népszerűbb , de egyre kevésbé --)--
2013. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked még kevesebb... A symbian és az ios is előtte volt. Sőt még a blackbery és a windows mobile is. És mégis kivezeti a ranglistát? Na igen... Nem nehéz kitalálni :)
2013. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!