Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneval tudok valamilyen...

Iphoneval tudok valamilyen modon bluetooth-n kuldeni/fogadni?

Figyelt kérdés
olvastam sok helyen,hogy van az a program hogy ,,BtShareFree'' s hogy lehet e vele kuldeni pl zeneket?vagy valamilyen mas program?ha mar az iphone egy masik iphoneval tud adatot kuldeni/fogadni akkor csak megoldhato mas telefonra is nem?pl ez a video : http://www.youtube.com/watch?v=ayVCzvy4I0A azert erdekelne,mert iphonet akarok venni!jailbrakkel mit vesztek?megeri jailbrakelni ha kell?

2013. júl. 11. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
az Apple nem fileküldésre használja a BT-t hanem pl kiegészítőkhöz, modemként, amire való. Életemben egyszer használtam BT-t még régi telefonként. Egy okostelefonnál emailben, meg egyéb módon gyorsabban, egyszerűbben folytatható ez. Jailbreakkel elvileg meg lehet oldani. Sokat nem vesztesz, csak okosan kell, mert el lehet azt is barmolni.
2013. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelenleg nem lehet, de az ősszel megjelenő iOS 7 már támogatni fogja! :)

2013. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor a videot hogy csinaltak?
2013. júl. 11. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Jailbreak-el megoldható most is! Bár én 5 év alatt egyszer sem éreztem ennek hiányát. Ha file-t akartam küldeni valakinek, ment e-mailben! A bluetooth-t már alig használják!
2013. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!