Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy LG L5 II?

Nokia Lumia 520 vagy LG L5 II?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és a nekem megfelelő árkategóriában (max 50 ezer) ez a két telefon tudja a legtöbbet. Én igazságszerint a Nokia mellett voksolok a HD video miatt, viszont az android menü jobban tetszik a Windows 8nál, nem mellesleg az LG akksija is picit többet bír. Elsődleges szempontok a kamera, a kijelző felbontása, bár ezekben majdnem ugyan azt tudják. Ti melyiket választanátok?

2013. júl. 11. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia 520, mert az LG hardvere koros
2013. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen?
2013. júl. 11. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

ja mindkettő más oprendszer, de az lg l5 ii egymagos 1ghz, a gpu is gyengébb, szóval az egész hardver gyengébb (kivéve a ram az itt is 512mega) lg-nél felejts el olyat, hogy simán rápakolsz konvertálgatás nélkül egy hd videót-full hd videót, mert akadozni fog . Sokkal jobb a lumia 520, csak annyi vele a "baj" az L5 II-höz képest, hogy nincs vaku a kamerájához. Ráadásul az lg-n egy idő után biztos elkezdene szaggatni a rendszer, jelentkezhetnek fagyások,újraindulások,alkalmazások hirtelen leállásai, mivel 1 mag gpu se ütős, ram is kevés a rendszernek, azért android-ra minimum 2mag kell (de inkább 4 vagyis felsőkategória) mert akkor nem jelentkeznek(Vagyis nagyon ritkán) . A WP meg hát wp(gyors,stabil,gördülékeny rendszer futtatás és alkalmazáskezelés).

Esetleg nézd meg még a lumia 620-ast, ugyanaz mint az 520 tudásban, csak a külseje más, és van vakuja és előlapi kamerája.

2013. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"mert akkor nem jelentkeznek(Vagyis nagyon ritkán)" ezek a szaggatások újraindulások stb.
2013. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Láttam a 620ast, de nem tetszett annyira, mivel jóval kisebb mint az 520, és a lekerekített sarkai sem tetszenek. Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek!
2013. júl. 11. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
hát azért annyira sokkal nem kisebb (4"-3,8") ennyi a különbség az 520-620 közt. ilyen szutyok hardverrel eléggé túl van árazva az LG. Ha e kettő közül akarsz választani, akkor mindenképp a lumia 520, de ha más android készülék is érdekel akkor vess néhány pillantást a sony xperia U-ra is
2013. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kutyus21 ***** válasza:
Nokia lumia 520-at ajánlom nekem is az van és sokkal jobb az lg-nel ja és én 45.000- ezért vettem 2-hete a telenornal kártyásan
2013. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!