Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivatalos az új lumnia, mi a...

Hivatalos az új lumnia, mi a vlemyényetek?

Figyelt kérdés

[link]


A belseje elég gyenge a többihez képest. Szerintetek mennyire terhelhető a telefon?



2013. júl. 11. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Belseje hiába "gyenge", mindenre elég. Sosem értettem miért kell Androidos gyártóknak olyan erős hardvert belepakolni a telefonba, hisz semmi sem használja ki (na jó hazudtam, tudom, hogy így próbálják megnyerni a vevőket, illetve muszáj fejlődni).

A kamerája biztos a legjobb vagy az egyik legjobb (esetleg más Nokia-kkal versenyezhet), nem csak a felbontása miatt, hanem a mögötte rejlő technológia miatt, a WP8 meg nagyon jó lenne, ha 0-nál valamivel több alkalmazás lenne rá.

2013. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez is megbukik mint az előző.
2013. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen előzőre gondolsz?A 808-ra?Két év késéssel(ki kellet fejleszteni)jött ki a kikukázott Symbian-nal.Persze hogy nem lett néptelefon.Most más a helyzet.Gondolom nem a 920-ra gondoltál.Egyrészről a 808 az elődje,másrészről a 920-at viszik mint a cukrot.Egy olvasói szavazáson 2012 év telefonjának választották.

[link]

Ez meg az előd: [link]

A telefon meg nem gyenge.Ez nem Android.Itt nincs szükség 4 magra.Itt optimalizálással oldják meg,nem erővel.Attól nem fejlettebb egy telefon hogy 4 magos a proci,csak droidnál szükség van rá.Ill. könnyebb erősebb procit belerakni,mint megcsinálni a rendszert normálisan.Ismerősöm S4-én akkora akadások vannak mint a ház,még egy 1 magos WP7-es Lumián sem látni nagyon reccenést se.(ja egyébként Lumia nem lumnia)Meg kéne már tanulni,hogy az Androidnak/WP-nek mások a rendszerigényei.Attól mert a rendszer ami a telefonon fut többet harap,éhesebb,és ezért erősebb vas kell,attól még nem lesz fejlettebb a telefon.Sőt.Melyik is a fejlettebb?Az amelyik akadozik 4 maggal,vagy amelyik siklik kettővel?

2013. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont azért fog megbukni mint az előző. Az ára miatt.
2013. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lumia nem pedig lumnia. A vlemyényetek pedig véleményetek. Ez csak elírás volt. Nekem Lumia 920 van és meg vagyok elégedve vele. És tényleg nem értem miért gyártanak erőműveket normális mobilok helyett... A belsejében meg elsősorban a 32GB nem bővíthető beépített tárhely zavar. De a linkelt cikkben ez nincs benne.
2013. júl. 11. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:

#3


Hülyeséget írsz. Oké, hogy nem vagy Android-párti, ez elég egyértelmű, de ha nem tudsz róla valami sokat, akkor inkább ne írj ilyen hülyeségeket.

Egy telefon alapján nyilvánítasz véleményt? Okos dolog. Oké, hogy SGS4 akad, hiába 4 magos, de ez nem a Android hibája, hanem a Samsung-é. Ugyanúgy van 2 magos Androidos telefon is, még gyengébb is, mint a Lumia 1020, ami nem akad.

Szimplán azért raknak csúcskategóriás hardvert az Androidos mobilokba, mert mondhatni "megtehetik", nem azért, mert szükség van rá.

2013. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele,hogy egy Androidos telefon is tud normálisan működni,csak nem ez a jellemző.Igen a Nexus-ok az original Androiddal,meg ha kifogsz egy jól optimalizált telefont,de az esetek 90%-ában valamilyen mértékben nem megfelelő az optimalizálás.Attól meg hogy majd rátolok főzött ROM-ot,falra mászok.Esetleges garanciavesztést(ha nem tudod visszaállítani),telefon "téglásítást"kockáztassak azért,hogy működjön a telefonom.Ha veszel egy autót,rossz akkor sem kezded el bütykölni,hanem visszaviszed,és cirkuszt csapsz.Ráadásul a gyártó helyett dolgozzak.Egyébként nem utálom az Androidot.Voltam én androidos,de csak Nexus-t vennék.Minden más lutri.Vagy jó,vagy megkeseríti a mindennapjaid.Főzeléket fölrakni rá,meg még egyszer.NEM VAGYOK HAJLANDÓ!,mert NEM AZ ÉN DOLGOM befejezni a telefont.
2013. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem ki mit honnan vesz,de nekem már jó pár éve androidos telóim vannak és nincs velük gond. Biztos szerencsém volt, vagy nem veszek olcsó kategóriából. Az applesek mindig az optimalizáltságot hozzák fel,amiben igazuk is van csak nem szabad elfelejteni hogy ők egy fajta telóra csinálják maguknak,az android meg egy nyilt forrás amit több száz mobil tipusra raknak a gyártok kisebb nagyobb sikerrel,de ha nem jó akkor se a rendszer hibája.
2013. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na most azt én mint fogyasztó kb. le se cacilom,hogy mi okozza az akadásokat,kifagyásokat.Attól hogy pl. a Samsung touchwiz okozza,attól nem fog kevésbé akadozni.Itt talán a Google-nek kéne a gyártókat regulázni.A Nokia bizonyos mértékben belenyúl a WP8-ba,de az MS figyeli,nehogy elcsesszen valamit.Pl.: [link]

Nem ilyen a kamera software az alap WP-ben,de a Nokiának normálisan meg kell csinálni,hogy az MS rábólintson.Nem mehet a rendszer kárára,csak akkor engedik.Nokia Offline navi sem akaszthatja,fagyaszthatja le a rendszert,mert akkor az MS nem engedné.Egyébként Május 31. zárással a WP 7.8%-on állt az Eu-ban.Mostanra súrolhatja a 10-et.Miért váltanak az emberek?Jellemzően nem a csúcstelefonok egyébként.Ezt azért írom,amit mondtál,hogy komoly droidot kell venni,akkor nincs baj.Egy Lumia 520 40-45 ezer.Kapsz egy Nokia minőséget. [link]

[link]

Akadásmentes rendszert,Nokia ingyenes offline navit,ips szuperérzékeny kijelzőt(kesztyűben is érzékel).Talán ami a legnagyobb előnye,hogy egységes támogatás.A most útjára indított Amber-t,az ősszel érkező 8.1 frissítést ugyanúgy megkapja,mint a 920.3 év támogatás minden WP8-ra.

[link]

Ebből a szegmensből csipked le a WP igazán szerintem.Az androidos gyártóknak meg kell tanulni optimalizálni a rendszert.Nem lehet többé természetes,hogy "ja 40-60 ezres telefon,hát persze hogy vannak gondok,mégis mit vársz!?"

2013. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ilyet nem látsz Google Androidnál: [link]

Én itt nem látok márkákat,meg modell-eket,csak a WP8-at egységesen.A legtöbb telefon 1 év után ki van kukázva robotéknál.Max. a zászlóshajók kapnak hosszabb távon,de pl. azt hiszem az LG csinálta meg csúcsmobiljával,hogy kikukázta idő előtt,most meg a HTC. [link]

2013. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!