Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2 telefono...

Samsung galaxy mini 2 telefonom a képernyő zárát valaki "poénból" megváltoztatta és nem tudom feloldani. Hiába nyomom egyszerre a bekapcsoló gombot és a home gombot nem csinál semmit sem :/ FONTOS! Mit tehetek még ezen kívül?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 19:14
 1/7 anonim válasza:

Poénból?

Ahhoz, hogy valaki megváltoztassa, kellett tudnia az elsőző formát. Először azt kell megadni, aztán az újat. Pont azért, hogy illetéktelenek ne tudják megváltoztatni.


Gondolom nincs olyan sok ember a környezetedben, aki ezt tudhatta...

2013. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Basshunter5000 ***** válasza:
factory reset
2013. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A factory reset hogy működik?


(Az osztálytársam volt és ő tudta)

2013. júl. 12. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Baker vedd elő az osztály társad és ruházd meg hogy farkával játsszon inkább és ne a te telefonoddal
2013. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Basshunter5000 ***** válasza:
Kikapcsolod. Utánna egyszerre menyomod a bekapcsoló, a kezdőlap és a hangerő növelő gombot. Majd rámész (valami ilyesmi szöveg) wipe data factory reset és kiválasztod.Ez kb. pár másidperc. Ezután menj a rebbot-ra és kész. Léptetni a hangerő szabájzóval tudsz, kiválasztani a kezdőlap gombbal.
2013. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jön be semmi menü sem... Ez a problémám. kéri a pin kódot beírom és utána kéri a képernyő zára pin kódját.
2013. júl. 14. 11:48
 7/7 anonim válasza:
Nekem is olyan telóm van és nekem sem skinerült de rájöttem hogy a középsőgombot és a power gombot meg a hang lefele és felfele gombot egyszerre! én már reseteltem nemek így sikerült
2013. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!