Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ALCATEL-M-POP-5020-DUAL vs...

ALCATEL-M-POP-5020-DUAL vs HUAWEI Ascend Y300?

Figyelt kérdés

Az Alcatel 13ezerrel olcsóbb, ez azért jóval több..

Sokkal jobb a másik teló?


2013. júl. 12. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha rám hallgatsz Alcatelt ne vegyél,nekem is az van de már az első pillanattól kezdve utálom! most készülök új telefont venni és én is kinéztem magamnak ezt a Huawei-t! Szerintem vedd meg azt, azon a 13 ezren ne múljon, mert ha megveszed az olcsóbbat többet buksz rajta!
2013. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mi olyan rossz benne?

Nekem sokat számít 13 rugó

2013. júl. 12. 16:28
 3/3 Basshunter5000 ***** válasza:
A huawei-ben kétmagos 1ghz proci van, az alcatelben ugyanúgy 1ghz, de csak egy magos. Huawei-ben ips kijelző van ami az alcatel gagyi tft kijelzőjéhez képst szebb valósághűbb színeket ad, nagy betekintési szög, és nagy fényerő, napfényben is olvasható. Megéri azt a +13 ezret
2013. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!