Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Note II-t de...

Most vettem egy Note II-t de nem tudom a töltést eldönteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az eladó azt mondta 2x 10 órát kell tölteni de úgy tudom,hogy újabb telefonoknál elég ha 100%-ra felmegy aztán normálisan használod.Ha valóban 2x 10óra kell akkor azt gondolom nem egybe kell hanem külön mert akkor annyi erővel mondhatna 20 órát.De nem kell lemeríteni miután az egyik 10 óra lejárt ugye?Nem értem,hogy van ez előre is köszi a válaszokat mennek a zöldkezek ha norm. válasz jön:)

2013. júl. 12. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy éjszakára hagyd töltőn, de ha csak egyszerűen maxra töltöd akkor se lesz semmi baja, de azért én egy 8-10 órát tölteném.
2013. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy érted ha rajta hagyom a töltön miközben már 100%-on van nem lesz semmi baja nem?:)
2013. júl. 12. 18:16
 3/7 A kérdező kommentje:
De például most ott van a töltön reggel kiszedem mikor felkelek aznap használom és ugyanilyen időbe megint odateszem tölteni ugyanennyit így jó lenne nem?:)
2013. júl. 12. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Már vagy 20 éve nem kell trükközni.Felteszed,eléri a 100-at leszeded.Ennyi.Semmi különbség nincs az első és az ötszázadik töltés között.
2013. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké köszi de nem értem akkor miért mondta ezt az eladó?Vagy ő még nem tud erről?
2013. júl. 12. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes boltban le vannak maradva vagy 15 évet.Nem kell velük foglalkozni.Amióta Li-ionos aksik vannak azóta nem kell kisütni az aksikat.
2013. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor mind1 azért este odateszem és töltöm reggelig de többet utána nem szarozok vele,csakhogy ne legyen az,hogy nem tettem oda gondolom úgysem lesz semmi baja
2013. júl. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!