Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs. Blackberry?

Android vs. Blackberry?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni a két típus között, mert a blackberry az maga a minőség, nincs tele fölösleges dolgokkal, megbízható, és sokáig használható, nagyon tetszik az egész rendszer, és telefon. az androidra viszont több alkalmazás van, és egészen más. Nem szeretem a virtuális billentűzetet, és rengeteget szoktam smsezni, és facebookon is sokat pötyögök, ezért gondoltam a blackberryre. Kérlek ne írjátok megoldásnak a qwerty gombsoros nokia telefonokat, mert nem ugyanaz a szint. Szerintetek melik lenne jobb megoldás? Ne szeretnék minden évben új telefont venni...

18/L



#Android #Blackberry #okostelefon #qwerty billentűzet
2013. júl. 13. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Xperia Pro/Xperia Mini Pro

Blackberryből nekem a Blackberry Torch 9810 volt ami tetszett

2013. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyibe fogadjunk hogy SwiftKey-jel gyorsabban irok erintokepernyon mint te blackberry-n? Vegyel egy minosegi droidot, fizesd ki azt a 700Ft-ot a SwiftKey billentyuzetert, aztan elvezd hogy gyorsan is tudsz irni, meg programok is vannak boven a telefonodra. Mennyi penzt szansz amugy a keszulekre?
2013. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pénz az nem érdekel, nem az az elsődleges szempont. Az xperia pro telefonokkal az a bajom, hog nagon kicsi a képernyője. SwiftKey az minden érintős telefonon van szinte, de én mindig félreütök. az ilen pro telefonok jó ötlet, csak felsőkategóriás telefonokhoz nem gyártanak.
2013. júl. 13. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden telefonon rajta van? Biztos azert kell kulon fizetni erte. Felreutsz? Erdekes, nekem eleg nagy kezem van, de az iPhone-on sem utok melle. Hasznald a 'SwiftKey Flow' opciojat. De ha ez neked nem jo, akkor vedd meg a hulladek BB Q10-et, de ne sirj egy het utan hogy szart se lehet vele csinalni.
2013. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Xperia Mini Pro-nak kisebb méretű a kijelzője, de az Xperia Pro-nak egyáltalán nem kicsi. El vagy tévedve!
2013. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a Blackberry Q10 sem hulladèk, ez baromság, csak a kèpernyő 1:1 arányú. Emiatt gondoltam a Torch 9810-et. A hardvere ugyanúgy erős (bár nem kètmagos)
2013. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!