Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért blokkol le a telefonom...

Miért blokkol le a telefonom állandóan?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy vadonatúj telót és megvettem kipróbáltam majd egy 10-15 percre rá leblokkol teljesen nem érzékeli az éritést, általában akkor amikor nem sikerül teljesen áthajtani egy oldalt és akk beakad, ki sem lehet kapcsolni mert semmit sem érzékel, hanem kiveszem az elemet és ujra bekapcsolom, aztán megint leblokkol és igy tovább (amúgy a teló neve ZTE Blade III) aztán visszavittem a szolgáltatóhoz és azt mondta hétfőn kapok újat. De azért még gondoltam megkérdezem itt hogy hátha van valami megoldás? Igy volt ez a régi telómmal az LG T385 el, csak nem ilyen sűrűn. Pls irjátok le ha tudja mi a gond, nagyon megköszönném!
2013. júl. 13. 12:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!