Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Sony E. WT13i...

Vélemények a Sony E. WT13i telefonról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Az én véleményem az hogy sz.r .
2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
pont annyira, mint pl a zte blade 3...
2013. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
#2: Hát nem tudom mennyire értesz a telókhoz de a blade 3 és a mix walkman között fényévnyi különbség van, nem hasonlítható össze a kettô.
2013. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocs, ez a válasz nem ide szólt, csak több fül volt nyitva nálam...


Ami ide szólt volna, hogy ez azért messze nem annyira xar, mint a samsung star (vagy inkább s.ar sorozata)...

2013. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A Samsung star már más kategória, de ez is távól van még a normális telóktól.
2013. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
na melyik az a 2 ève kiadott zárt oprendszeres érintős teló amitől tàvol van?
2013. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg egy régebbi nokia is jobb ennél, már ne is haragudj, de ebbe inkább ne menjünk bele.
2013. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem haragszok, de melyik az a régebbi nokia ami érintőképernyős, kapacítív kijelzős, wifi stb van benne?


Egyébként itt inkább az ár a kérdéses, nem tudom, hogy a kérdező, mennyiért venné, de szvsz hasonló zárt oprendszeres érintős telók között nagyon is jó.

A samsung s.ar sorozatát pl. messze lekörözi, a nokia hasonló telói pedig nem jobbak semmivel se...

2013. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni hogy neked is ilyen van és most azért véded annyira, de nincs sok értelem, ettől a teló nem lesz jobb semmivel sem. Tőlem vegye azt, mindenki azt vesz amit akar, engem hiába győzködsz az én véleményem akkor is ez marad a kérdező meg úgyis azt vesz amit akar.
2013. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Látom ismersz...


Én csak egy tesztelő vagyok a mobilarena-ról, bár a tesztet nem én írtam róla ott.


Amúgy nagyjából igaza van a kollégának.


Nekem pedig egy xperia arc s-em van, ha már előjött.

De volt a kezemben ez is és még kb. az összes hasonló teló, ami érintős és nem androidos, wp stb.


Így most is aszondom, hogy ez nem xar ezek között, sőt nagyon is jónak mondható, csak az ár a kérdés, hogy a kérdező mennyiért venné.


Ui:10-15k megér, de én nem venném meg annyiért se. Ennyiért vannak hasonló korú androidos telók is, de, hogy nem xar ez a teló az hétszentség...

2013. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!