Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem úgy tűnik, hogy a Nokia...

Nekem úgy tűnik, hogy a Nokia 925 nem sokkal tér el a 920-astól. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy könyebb, és 6 lencsetagból áll, szemben a 920-as 5 lencsetagjából, (amivel állítólag valamivel élesebb képeket készít), de a 925-ösön már eleve rajta van az Amber szoftver frissítés, ami eleve picit javit a képek minőségén. Ha ugyanez megérkezik a 920-asra, elvileg nem nagyon lesz képminőségben különbség a kettő között, igaz? Véleményekre vagyok kíváncsi.

2013. júl. 14. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a lényeget gyakorlatilag megfogalmaztad magad is. Annyi különbség van még, hogy a 925 fém, illetve könnyebb is, mert nincs benne a vezeték nélküli töltéshez szükséges indukciós megoldás. Ez szerintem többet ér. Illetve amint megkapja a 920 az Amber frissítést, már ezzel is ugyanolyan szép képeket lehet majd csinálni. Sőt szebbeket szerintem, mivel az optikia stabilizátort is megpiszkálták a 925-ösben, így nem ugyanúgy teljesít.

Szóval szerintem nem érdemes 925-öt venni drágábban, amikor a 920 jobb lesz az Amber-rel és alapból is több funkciót kínál.

2013. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont erre voltam kíváncsi, köszi :) Az árösszehasonlító oldalkon (olcsobbat.hu, arukereso.hu, argep.hu) sokat lehet olvasni arrol, hogy szervizeltetni kell, túlmelgszik...stb, de remelem ez csak egyéni hiba, nem tipikus széria hiba).
2013. júl. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!