Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szabadíthatok fel több...

Hogy szabadíthatok fel több helyet a memória kártyámon?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Ace-m, és nincs rajta olyan sok hely alapból, én meg pár hét múlva egy hosszabb útra készülök, ami körülbelül egy napot vesz igénybe, így úgy döntöttem le töltök pár filmet, és zenét. Filmből egyet tudtam csak, de zenéből 12-t. 1,55 GB-s azt hiszem a telefon, és nekem meg sürgősen kéne maximum 4 GB (több sem lesz gond), tehát hogy tudom növelni a szabad helyet a memória kártyámon?

2013. júl. 14. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Kijavítanám magam, nem több hét múlva indulok, hanem: szombaton.
2013. júl. 14. 12:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyel bele egy 8GB-s microSD kartyat. 3e FT korul mar kapni.
2013. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2013. júl. 14. 14:20
 4/6 A kérdező kommentje:
De hol lehet venni?
2013. júl. 15. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Barmelyik informatikai boltban, nagyobb szupermarketekben, mediamarkt-ban, stb.
2013. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentem megvenni, tényleg olcsó volt, 3022 FT volt, tehát jól mondtad, hogy akörül van. Nagyobbat is lehetett volna venni, csak azt mondták, hogy bezavarhatja a telefonomat.

Köszi a tanácsot!

2013. júl. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!