Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a tartósabb? Iphone 5...

Melyik a tartósabb? Iphone 5 vagy Galaxy s4?

Figyelt kérdés
Itt most nem a hajigálásra gondolok ,hanem mennyi ideig fog kiszolgálni biztonságosan. Előre gondolva melyiket ajánlanátok?

2013. júl. 14. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod, hogy senkinek nincs mindkettő, így érdemben nem fogsz tanácsot kapni, mindenki azt fogja ajánlani, ami épp neki van, miközben a másikról csak hallomásból szerzett rémsztorikat tud.


Ha már itt tartunk, én az iPhonet ajánlom. :)

2013. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én pedig a Galaxyt :D
2013. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van mindketto, (sot meg egy Note 2-esem is van). A ket telefon kozul az SGS4 jobb, most mar szerintem semmi ertelme iPhone 5-ot teljes aron venni, mert nemsokara jon az iPhone 5S, szoval ha kinezetre jobban tetszik az iPhone akkor vard meg azt.
2013. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő bírja a strapát.Persze ha leejted mindkettő sz@rrá törik.Én a Galaxy S4-et ajánlom.
2013. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Mindkettő évekig használható lesz, szóval tényleg mindegy melyiket veszed.

Mondjuk az SGS4 hardveresen fényévekkel jobb, szóval lehet 3 év múlva az még mindig tökéletesen használható lesz, míg az iPhone 5 addigra már csak olyan lesz, mint mondjuk ma egy 3GS.

2013. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: Mondj nekem olyan 2009-es mobilt ami annyira használhato legalább mint egy 3gs!
2013. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
5-ös. a SGS4 még most sem tökéletesen használható.:D ideje észrevenni, hogy az androidon még nagyon sokat kell tökéletesíteni, hogy az iOS szintjét elérje, akár jobb hardvernél is. hiába az S4-ben az a krverős HW, ha az androidnak az sem elég. emellett, az iPhone 5-nek még minimum 3 évig lesz szoftveres támogatása, amit mondjuk a samsung mindig elhanyagol. tehát így, az iphone a tartósabb.
2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
SGS4-et próbáltam legutóbb az egyik üzletben és még az alap programok betöltése közben is lagolt. Vicc.
2013. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Viszonylag új készülékekről beszélünk, honnan tudná bárki is, hogy mi meddig fogja bírni:) Ha bárkinek is már a végét járja az ilyen telefonja, az már régen rossz.


De az elődöket nézve az iPhone a nyerő, az egyik ismerősöm pl most váltott 4S-re a 3G-ről, 5 év után, és még mindig menne, csak ugye 400akármennyi rammal nem a legjobb teljesítményű telefon, ezért váltott. Szóval adjunk neki még egy évet (ki tudja meddig bírta volna még) 6év egy telefontól (a mai időben) nem semmi:) Ezért ajánlanám azt. Bár a samsung se rossz, viszont az androidos rendszer annál inkább. (nekem is az van, amint lesz pénzem, üdvözlöm az iphone 5-öt) pedig 2éve van samsung galaxy minim és igazából semmi baja magának a samsung-résznek, csak az android.... Akad mint a*** .

Viszont meglepő, hogy a samsung galaxy tab 2 7"-omon meg mennyire jól fut a rendszer. Azt még ingyenes cserénél se cserélném le iPadre :)


Így telefonba applet, mg tabletbe samsungot ajánlok :)

2013. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!