Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy adott telefonnak, két különböző szolgáltatónál (T-mobile és Telenor), több mint 10 ezer árkülönbség van?

Figyelt kérdés

Ilyen tarifacsomagok, havidíjak nélkül, hűségnyilatkozat nélkül.


Feltöltőkártyás.



2013. júl. 14. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyiért adják, amennyiért ők akarják.
2013. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.


Sajnos laikus vagyok ezen a téren, mert magamtól még életemben nem vettem telefont, csak szülő által. :-)


Az igazság az, hogy ahol drágábban van feltüntetve a telefon (Telenor), ott még oda is van írva, hogy 20% kedvezmény online rendelés esetén, míg a T-mobilnál csak 10% és még így is több mint 10 ezerrel olcsóbb itt. Van ami elkerülte a figyelmem és ezért olcsóbb? A telenorba több mindent tartozik, netán ezért drágább?


Belinkelem a telefont mindkettőtől (havidíj nélkülit nézzetek):


Telenornál: 61 785.-

[link]


T-mobilnál: 50 762.- (domino feltöltőkártyás)

[link]

2013. júl. 14. 17:30
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.


Nyilván akkor az olcsóbb helyhez fordulok és onnan szeretném megvásárolni. Azért 11 ezer forint mégis csak számít és döntő.

2013. júl. 14. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi csel, a T-Mobile-nal szimplan olcsobb. Vedd ott.
2013. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben.

Hálás köszönet mindegyikőtök válaszáért.

Legyen Szép Napotok és Minden jót!

2013. júl. 14. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a T -nél veszed akkor csak T -s sim kártyát fogad el, ha telenornál akkor csak a telenorosat...?
2013. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, de neked köszönhetően most már tudom, köszönöm kedves utolsó!


Tehát nem kártyafüggetlen, így mondják, nemde? :-)

Ne haragudjatok, tudom hogy sok lüke kérdésem van, de tényleg nem vagyok jártas telefon ügyben. Gondolom sokat dobna az árán, ha kártyafüggetlen telefont szeretnék.


Én szerencsére nem szoktam cserélgetni a kártyát benne.

Ha eladni próbálnám, akkor jelentene ez igazából gondot, nem? :-)

2013. júl. 14. 22:40
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként az internet milyennek mondható a T-mobile-nál?

Osztálytársam, aki mellettem ül, az mondja, hogy elég bosszantó, mert sokszor alig tölt be valamit.

Gondolom olyat meg nem lehet, hogy telenoros internetem lenne rajta :D :D :D

2013. júl. 14. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Az internettel kapcsolatban attól függ milyet rendelsz van pl.: 500mb vodás vagyok de az facebook -al elmegy 2hét alatt ha viszoylag intenziven face-ezek ,persze böngészek is de nem sokat és letöltögetek de azt se sokat :) ,de a 1gb-os az akár 1hónapig is birja és ha jól tudo az 500mb os 1500Ft az 1gb meg 2ezer szóval a voda is arra készteti az embert ,h vegy meg a drágábbat..NA DE visszatérve a független vagy szolgáltatós telóhz ht én használtan tuti nem vennék olyat ami szolgáltatóhz kötve csak olyat ami gyárilag független,mert jártam már úgy ,hogy valaki megvette 1Ft -ért ugye a T -nél és havidijat kellett volna fizetni de ugye ezt a kedves eladó el felejtette mondani igy hát 2 hónap után letiltották a telefont (se SMS se Telefonálni nem lehet rajta soha többet) és ha függetlent veszel ugye akkor csak a kártyát tudják letiltani az meg nem olyan hú de nagy összeg 2-3 ezer ft kb húú jó sokat irtam JÓSOK HELYESIRÁSI HIBÁVAL azért bocsi de remélem egy kicsit tudtam segiteni... :D Szép Napot! :-)
2013. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!