Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone4s aokkal jobb mint...

Az IPhone4s aokkal jobb mint az IPhone4? megeri 40-50 000-el tobbet fizetni erte? Sokkal tobbet tud?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek!

2013. júl. 14. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem játszol rajta (értem ez alatt a hiper szuper grafikájú 3d -s játékokat, angry birds egyéb "alap" játékokat gond nélkül viszi), nem fontos a fullhd videó felvétel, és picivel jobb képkészítési minőség, és még a sirit sem akarod használni, akkor jó a 4. Meg az 4 lehet csak az ios 8 vagy 9 ig lesz támogatva, a 4s meg 1 évvel tovább.
2013. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
mivel csak divatcikknek használják legtöbben, nem. Ha tudsz vele telefonálni, zenét hallgatni, internetezni és még jó képernyője is van mivel akarsz ennél többet? Mellesleg egy telefon sem örökélet úgyhogy ha később arra gondolsz mikor lecseréled legyen az 3 vagy 20 év hogy szt a 40 50e ft-ot nem dobod ki vele együtt a kukába. (nálam alapból van felső árhatár bizonyos elektronikai cikkekre, így egy vételemet sem bántam még meg.)
2013. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Felesleges lecserélned, teljesítményben (amit érzékelsz) szinte ugyanazt tudja.


Nem 5 évre veszel telefont, tehát nem kell a supporttal foglalkozni (előbb megy tönkre, minthogy azon aggódj,

hogy teszel rá iOS10-et)

2013. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Speciel ha én iphonet veszek (már pedig azt fogok) igenis 5-6 évre tervezek :) Mivel a 3G(nem az enyém, csak ismerősé, és saját szememmel láttam) 5 évig bírta, méghozzá úgy, hogy amúgy nem is ment tönkre, csak már túl kevés volt neki a teljesítmény, és lecserélte 4S-re


Ha már én 4s-t akarnék venni, inkább spródolnék az 5-re :) Az sokkal jobb. De amúgy a 4 és 4S között van egél sok különbség, de ha már vagyonokat kiadtál a 4-re ne akard szerintem lecserélni. Vagyis attól függ, milyen mély a pénztárcád. Én biztos nem tehetném meg. Max eladnám és úgy, mert akkor viszont mindegy.


De mondom. én akkor már az 5-öt javaslom. Én is arra gyűjtök, bár az még messze van, mire össze is gyűlik :) Androidot tényleg csak 1,5-2 évre vesz az ember mert utána tönkremegy, de iPhonet simán lehet 5-6 évre :)Attól függ, hogy vigyáz rá az ember.


Ja és még egy: Ha neked fontos a kamera (nekem az lenne az egyik legfontosabb) akkor 4S például. Ha nagyon szeretsz játszani, és fontos, hogy az újabbak is fussanak, akkor 4S, stbstb. neked kell átgondolnod, hogy mire kell. Ha csak néha ell egy kis unaloműző bármilyen játék, és neked a telefonálás és a böngészés a lényeg, akkor szerintem nyugodtan maradtah az iPhone4 is.

2013. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uuu..ez a sok technikai dolog :) ennyire nem vagyok profi..engem igazából a gyorsaság,kamera,terheltség érdekel a legjobban de köszi hogy leírtátok ezeket..már is okosabbnak érzem magamat :)
2013. aug. 2. 23:06
 6/6 petifsdfsdfs válasza:
5 sokkal jobb? mivel?:DD ugyanúgy 8mp kamera,full hd felbontással,annyi,hogy 1gb ram van benne 512 helyett,2 magos az is sokkal nem jobb semmiben max menőzésben de minek vegyen az ember menőzés céljából telefont? én a 4s emet megvettem és még 1-2 évig nem fogom lecserélni mert tökéletes mindenre gyönyörű képeket/videókat készít,gyors,fantasztikus képernyő,és még sokáig árulni és készíteni fognak rá rendszert szoval 4s is nagyon jó
2013. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!