Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P-t vagy U-t vegyek?

Sony Xperia P-t vagy U-t vegyek?

Figyelt kérdés

Megnéztem elég sok videót mind két telcsiről. Megmondom őszintén nekem a P valahogy egy fokkal szimpatikusabb... Ezzel szemben kicsit félek tőle, mert elég nagy telefon... Néztem olyan videót, ahol mondják, hogy az U ajánlatosabb a tini korosztálynak, vagyis nekem. Mesélnétek 1-2 dolgot róluk, amikről én nem tudok és elmondanátok, hogy melyik érné meg jobban? :)

Előre köszönöm !


2013. júl. 14. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy a P. 12,2 x 5,95 cm. Ha megrajzolod egy papírra, és kivágod megtudhatod pontosan hogyan állna a kezedben.
2013. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
P minőségi fém vázból van és ráadásul mindenben jobb. Nyilván ezt ajánlaná mindenki. Árban pedig mivel gyengébb az U nyert. DE a P megéri!!!
2013. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megfogadtam... Végülis igazad van... Eléggé a P felé hajlok... Köszi a választ :)
2013. júl. 14. 22:54
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Kommentelő!

Neked is köszönöm a választ... Akkor szerintem meg van, hogy milyen telcsim lesz. :)

2013. júl. 14. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem U van, elégedett vagyok vele, de a P tényleg mindenben jobb. Dupla ram, dupla tárhely, nagyobb kijelző, nagyobb akku, fém burkolat, JB rendszer..
2013. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ !! :)
2013. júl. 16. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
p
2013. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer mindenkinek! Megvan a készülék, imádom! :)
2013. júl. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!