Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! T-mobilba 14 évesen...

Segítség! T-mobilba 14 évesen kiadnak készülékeket? O. O

Figyelt kérdés

nagyon sok variációt hallottam már es nem tudom h melyik igaz :

-nem lehet 18 év alatt kiadni

-feltöltőkártyást kiadnak de előfizetésest nem

-ha csak a készüléket veszem kártyát nem akkor igen

-ha egy részben fizetem ki akkor igen ha részletre akkor nem !

most ezekből nem tudom hogy mi az igaz S.O.S.

a telefon vagy táblagép (nemtudom még mit akarok)apukámnak lenne a születésnapjára ! augusztus 1.-en lesz neki a születésnapja ! es az a gond hogy ketten élek vele mert sajnos anyukám már nem él :( es nincs senki más olyan rokomunk aki a közelbe él :/



2013. júl. 15. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
az a biztos, ha elmèsz a legközelebbi t-mobileba, és megkérdezed :)
2013. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha előfizusat vagy feltöltőset veszel, akkor lényegében szerződést kötsz velük. Ennek ha jól tudom mindkét esetben 18 év az alsó korhatára. Csak telefont előfizetéses konstrukcióban tudsz venni, és akkor csak a teló részleteit kell fizetni. De gyanítom hogy 18 èv alatt erre sem kötnek szerződést. Táblagépet meg hülyeség tőlük venni, mert csak 3G-s verziókat árulnak, hogy nekik is megérje. De lehet hogy rosszul tudom, nézd meg a Telekom ÁSZF-et.
2013. júl. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tizen nyolc kel legyel minden esetben mert ha veszel is egy telot akor arra vn egy garancia es akor is papirokat kel alairnod ugyhogy ez a helyzet de figyelj most nem kotelezo mittudom en milyen ajandek edig mit vetel neki ha edig feltalaltad magad akor feltudod magad talalni meg 4 evig es akor veszel neki telot bar tmobilt nevegyel mert az szar vagy samsung vagy LG utana a tobbi markak bar ha tablett akor samsung kerd meg az egyik jo szomszedodat vagy ismerosod akiben megbizol es persze nagyobb mint 18 te kifizeted o meg alairja de ezt tenyleg olyan akibe megbzol mert az o nevevel van a garancia akor mondhatja hogy elloptad a telot meg ehez hasolok
2013. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Mire kibogoztam a választ, lement a nap. Neked inkább a helyesírási szótárt kéne lapozgatnod ahelyett, hogy baromságokat írsz ide...
2013. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!