Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nme lehet hallani...

Miért nme lehet hallani rendesen a GPS-t? LG Nexus 4 Sygic

Figyelt kérdés
Szinte nem is lehet hallani. Maxra felvettem minden hangot rajta. Továbbra is tök halk. A végén picit hangosodik, de teljesen használhatatlan így. Ksözönöm a válaszokat.
2013. júl. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Halkan megjegyzem, hogya iphone -t vettél volna, nem lenne ilyen gondod. És arra még igo is van.
2013. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Sygic ben kapcsold ki a "telefon hangszóró használatát"
2013. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló. Nagyon köszönöm, meg fogjuk nézni. :)


Kedves első hozzászóló. 6. éve vagyok Iphone-os, mégse értem, miért kell nulla tudással beböfögni a hasonló troll hozzászólásokat a legtöbb Témobilhitelllel vásárolt szifonosnak. Attól ,hogy egy jailbreaket megnézel a jutubról, nem leszel hekker. Ha ilyen mélyen hiszed az almát, ajánlom Jobs életrajzát, hogy megértsd és ne távolabb, hanem közelebb kerülhess ehhez a dologhoz. Vagy elég elmélyülni a külföldi portálokon George Hotz, Joshua Hill, vagy más p0sixninja tagok fórumos, vagy egyéb segítő hozzászólásait az Androidos Youwave, vagy McConell's témákban is. O43

2013. júl. 18. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hitelre lett vásárolva z iphone -om. Sőt, nincs is iphone -om. És kibeszél itt jailbreak -ről? És nem vagy hacker, hekker pedig főleg nem (bármi is az. A jutub -ot meg nem ismerem. Az mi? Valami youtube klón? "Ha ilyen mélyen hiszed az almát" Mit hiszek? Almát? Ráadásul mélyen?! "ajánlom Jobs életrajzát, hogy megértsd és ne távolabb", kösz nem, tudom hogy egy senki volt. Semmi köze nincs az ios -hez, iphone, ipad, osx stb. -hez. Az iphone ba annyi beleszólása volt, hogy a tervezők mutatak neki 3 variációt, ő meg kiválasztotta, hogy neki melyik tetszik.
2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese.
2013. júl. 19. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem emese vagyok te józsi, de szívesen.
2013. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!