Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonnál tudtok olyan...

Vodafonnál tudtok olyan tarifacsomagot ahol a párommal ingyen tudnánk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezek valamilyen összeghez kötöttek, de érdekelnének személyes tapasztalatok, ismeretek.Előre is köszönöm. :)
2009. okt. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt VitaMax-osként a Kedvenc szám opcióval oldottam meg. Havi 1000 Ft-ba került, cserébe eleinte korlátlanul, most már csak havi 10 óra erejéig tudok ingyen beszélni azzal, akivel szeretnék (mondjuk ez nekem éppe nem a párom volt :-). Egy hátránya van a megoldásnak: mivel neki nem az én számom van beállítva (más is volt, akivel ingyen szeretett volna beszélni), ezért csak az én irányomból ingyenes a dolog. De ez is inkább csak kellemetlenség: mikor hív, mindig kinyomom és visszahívom. Túl lehet élni, én már közel egy éve használom.
2009. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen családi kedvezmény, de ez a pannonnál is van..

5 számot tudsz belevinni előfizetésenként 2800 + áfa + 500 ft a csoportos opció! Havi 20 sms ingyen számonként


Az elöfizu dijja teljesen lebeszélhetö


(csak egymás közt ingyenes idegen számokra ugyanugy fizetös)



Vodánál most 2 számom van benne picivel szoktuk tullépni az elöfizut és igy fizetek 9-11 ezret havonta, mikor hogy viszont van amikor éjjel nappal a telefonon lógunk napi 8-10 órás időket generálva...


Az agyrák hosszútávon garantált!!

2009. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!