Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakjak zenét iphone-ról...

Hogyan rakjak zenét iphone-ról itunes-ra és fordítva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy iphone 5-öm, és nem tudok átrakni róla zenét semmire. Megvásároltam már egy csomó számot itunes-ról, és nem tudom átrakni az ipodomra. Rámegyek hogy szinkronizálás, de semmi nem történik. Emellett a gépemen lévő zenék se mennek rá ilyenkor az iphone-ra. Valaki tudna segíteni? Előre is köszi.

2013. júl. 16. 02:11
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
IPhoneról zenét letölteni nem is fogsz tudni.
2013. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a megvásárolt zenéket újra le lehet tölteni, ugyanúgy mint az alkalmazásokat, szóval ha bejelentkezel ipod-on is ugyanazzal az apple id-vel, akkor elvileg le kell tudnod tölteni. iTunes-ről való zenerárakás meg általában beállításfüggő. Nem tudom melyik, van egy olyasmi, hogy zenék és videók kezelése kézzel. enélkül például behúzni sem lehet a zenéket. az meg már nálam egyedi szerintem, hogy elsőre nem is mindig szinkronizálja rá a behúzott zenéket. olyankor itunes újraindít, rászinkronizálok, és rajta van.
2013. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogyan jelentkezzek be iPodon? A másik felét nem igazán értettem, teljesen hülye vagyok az ilyen dolgokhoz, úgyhogy kérlek úgy válaszoljatok mintha egy kisgyereknek próbálnátok elmagyarázni.
2013. aug. 1. 16:42
 4/10 anonim válasza:
Van olyan program az IOS-on hogy iTunes. Ez viszont gépen is megvan. Ha van bankszámlád akkor azt bekell raknod az apple ID-hez és tudsz vele vásárolni. De ha viszont nincsen bankszámlád, akkor egyszerűen letöltöd a netről ingyenesen, megnyitod az iTunes-t gépen, rácsatlakoztatod az iPhone-t illetve az iPod-ot és ráhúzod az első szinkronizálás után. Nekem is először nehéznek tűnt, de meglehet tanulni. Nekem iPhone 5-öm van, már kettő éve Apple felhasználó vagyok, és mostmár számomra egyszerű azeneszinkronizálás :)
2013. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van Apple ID-m, és iTunes-om is. Enélkül nehz lett volna bármit is megvásárolnom. A probléma ott van, hogy a gépen lévő zenéket nem rakja rá az iPhone-ra, akárhogy szinkronizálom, és fordítva sem. Már ott tartottam, hogy a gépről letöröltem mindent, így az iTunes-on semmi zeném, de még így sem adta meg magát az iPhone.
2013. aug. 13. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is csak szívtam mindig azzal a k*va itunes-szal, undorító, hogy lehet olyat kitalálni? Már nincs meg szerencsére az ipod, utáltam. Ezek az Apple-ös dolgok nagyon túl vannak bonyolítva. Ráadásul az itunes vagy működik, vagy nem. Nekem volt, hogy megadta magát és nem akart szinkronizálni mondjuk 2 napig, mert sajt, majd utána megjavult magától az ötezredik reinstalltól. Szutyok, sz*r.


Amiből csak tehetem androidosat veszek. Rádugod gépre, zenét (bármit) behúz, kész. Minek túlbonyolítani egy ennyire primitív feladatot?

2013. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kössz, k*vára a kérsésemre válaszoltál. Vedd csak meg a szutyok androidot, én azt ástam el teljesen.
2013. aug. 14. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
De a szutyok androidra 5 másodperc alatt tudok zenét másolni! ;)
2013. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Multigod97 ***** válasza:

Ha lenne egy kis sütnivalód, akkor tudnád az iTunes-t használni.

A kérdésre: ha zenét akarsz leszedni az iPhone-ról és a gépre tenni, akkor próbáld ki a DiskAid-ed.

2013. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne legyél tapló, mert nem ismersz, bizonyára van olyan dolog amihez neked lövésed sincs, és én tudnálak oltogatni vele. Valaki tud egy választ adni arra hogy miért nem szinkronizálja normálisan? Nem akarok mindenféle sz*rt letölteni a gépemre.
2013. aug. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!