Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual simes, jól kinőző telefon...

Dual simes, jól kinőző telefont szeretnék. Klónt vegyek?

Figyelt kérdés
Én kb arra használok egy telefont, hogy telefonáljak rajta, sms-ezzek, és netezzek. Ezekre jó egy klón telefon? Fontos, hogy dual simes legyen, és jól nézzen ki. Erre megfelelő, egy iphone 5, galaxy 3 vagy hasonló klón telefonok? (Az eredetik nem kezelnek 2 simet)
2013. júl. 16. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Alcatelek között nézz körbe.
2013. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azokat néztem, sok régi fajta dual simes, de nekem az ilyen régi telefonok nem kellenek, illetve 1 db van ami újfajta és dual simes, az pedig nem tetszik =/ ezért gondoltam, hogy veszek akkor inkább egy klónt...

A klón sokban eltér mint az eredeti? azt tudom, hogy gyengébb a szoftvere, meg az összerakása is, és a minősége is. De gyakorlatilag mondjuk appokból ugyanazokat lehet rárakni, mint az eredeti telón?

2013. júl. 16. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy büdös lópisztolyt lehet rárakni. A klónok nagy többsège 1-2 kivètellel csak telefonálásra, sok esetben arra sem használható.
2013. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak egész jó klón telók de a nagyrésze szemét.. nehéz kifogni pont jót..
2013. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kínai telefont nézz. Sokról itt találsz tesztet is:

[link]

2013. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell klónt venni sima kínait vegyél mint az előző hozzászólásban kb mind dualsimes és kb 100 dollár fölött már nagyon jókat kapsz. Ami kb 20 000 ft 30 000fölött meg már igazi felsőkategóriás 4 magos szörnyeket is kaphatsz amik lazán vannak egy S3 szintjén.
2013. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!