Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi véleményetek a Huawei-ekről...

Mi véleményetek a Huawei-ekről? és azonbelül Ascend Y300-ról? Sok panasz van rájuk?

Figyelt kérdés
kettő telefon között gondolkozom hogy melyiket válasszam ezt vagy az LG optimus L7 -et .Tudnátok segíteni melyik a jobb?

2013. júl. 16. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi panasz, már az Y200 is jó volt.

Az Y300 az L7-nél legalább kétszer erősebb, minden téren jobb, nem is értem, hogy kerülhetett szóba az LG.

2013. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:))hát a kinézete miatt került szóba az LG mert nagyon tetszik kívülről
2013. júl. 16. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Magáról a típusról nem tudok véleményt alkotni, de nekem van egy Huawei Ideos S7 Slim (3G képes tabletem).


Én viszonylag meg vagyok elégedve vele, bár erősebb processzort rakhattak volna bele, de hát ne legyünk telhetetlenek.


Huawei Ascend Y300-am még nem volt, de az interneten leírtak szerint megpróbálom kiírni a jó tulajdonságait.


Jó tulajdonságok:

- 4GB belső tárhely

- Bővíthetőség

- Operációs rendszer (Jelly Bean)

- Processzor

- Kamera (határeset, 5MP manapság már nem olyan jó, de az árhoz képest igen)

2013. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!