Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy note 2 használtan?

Galaxy note 2 használtan?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kb. a note 2 használtan???? Ez hihető vagy csak kamu: [link]

2013. júl. 16. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez biztosan kamu. En 90e ert adtam el a napokban es a hirdetes felrakasa utan percekkel mar tobb erdeklodo is volt ra.


Vagy klon telefon vagy egyaltalan nincs telefonja,csak elore keri a penzt es nem kapsz semmit.

2013. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
[link] Ez hihetőbb?????
2013. júl. 16. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy kamu ez is . Egyreszt ahol nincs telefonszam megadva,az azonnal komolytalan,masreszt a nyakam ra,hogy nem akar szemelyesen talalkozni, ragaszkodni fog ahhoz,hogy utalj majd kuldi postan.
2013. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1000% hogy kamu az 50000 FT körüli telefon?
2013. júl. 16. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy 100eFt erteku telefon felaron hirdetve igen, teljesen biztos,hogy kamu . De mondom irj neki . Ha ragaszkodik a postahoz,akkor kuldd el melegebb eghajlatra.
2013. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első készülék klón. Dual simes. A másodiknál pedig tedd azt, amit a válaszoló mondott!
2013. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A másodiknál ott van, hogy személyesen is átvehető az talán hihetőbbnek tűnik nekem mint a másik
2013. júl. 16. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Aham ott van..már előre látom a választ : akármit irsz,hogy hol vagy , ő biztosan az ország másik végében nyaral éppen és mivel nagyon sok az érdeklődő a telefonra,mindenképpen utalj előre egy összeget,hogy fenntartsa neked..


Amikor s4-et akartam venni nagyon sokszor belefutottam ezekbe.De szerintem amennyi energiát forditottál már arra,hogy itt kérdezgess -akár irhattál volna a hirdetőnek is.

2013. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne aggódj írtam neki :) De ha azt mondod akkor inkább neten nem próbálkozom ilyennel majd elmegyek a zálogházba ott hátha van ott úgyis sokkal olcsóbb és a csávót is ismerem meg betudom cserélni másra :D
2013. júl. 17. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Siman lehet a neten is jokat venni,de az irrealis olcsoak inkabb a gyanus kategoriat gyarapitjak. Egy ilyen telefont ennyiert a legelso gsm uzlet is azonnal megvesz barmikor es barhol. Gondolj bele - miert szenvedne az internetes hirdetessel akkor a.
2013. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!