Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 MEGHIBÁSODÁSA,...

Cs kedvelok kérdése:

Alcatel OT-995 MEGHIBÁSODÁSA, GARANCIA? (többi lentt)

Figyelt kérdés

Van vagy volt egy alcatel ot 995 telefonom, ami meghibásodott leadtam garanciával javításra 1hónapot volt nálunk, és most hívtak hogy holnap menjek be mert nem tudják megcsinálni és válasszak egy másik új telefont!


nem is ez zavar hanem az hogy, előfizetésre vettem, ott helyszínen belefizettem 19.990ft-ot és + fizettem 9hónapig 2600valamennyivel és még + 2év hűség ami 2000valamennyi.


és most azt mondták hogy válasszak egy újat 19.990ft értékben. De és már kifizettem érte a 19.990at meg a 9hónapot, és fizettem a 2év hűséget is, és én szerintem nem 19900ft ért kellene új telefont adniuk hanem az én telefonommal (ot 995) egy ugyan olyan ár kategóriást!


Ilyenkor mit lehet tenni?


2013. júl. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Igazuk van.
2013. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
miért lenne igazuk? Nem 20.000ft-os árkategóriájú telefont vettél... melyik szolgáltató ez???
2013. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!