Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ami...

Milyen telefont vegyek ami nem fagy le és iszonyat gyors?

Figyelt kérdés

Amiket szeretnem hogy tudjon:

strapabíróság, viszonylag erôs aksi, szép kijelzô, szép külsô, egyszerü de praktikus internethozzáférés, zenehallgatás, videó és hangfelvétel, szép fotókészítés, megszokható rendszer gyorsaság, ne fagyjon le, és lehetôleg ne android, de bármit meghallgatok! Àrtól független csúcstelefonok érdekelnek!


2013. júl. 16. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ártól független csúcstelefon. na most akkor van a 3 OS : android,iOS,WP

android : HTC ONE, NEXUS 4, GALAXY S4

WP: LUMIA 920, HTC 8X

iOS: egész véletlen iPhone 5

2013. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
BlackBerry Q10
2013. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

lumia 820 föleg hogy most 78.000 kártyás csomagban ..a 920nak tul nagy a felára ahhoz képest (szerintem) amennyivel többet tud.a Nokia székházba voltam múlt héten (kaptam egy 820ast) és elmondták,mivel a dolgozók ott azt használják,hogy lényegében elpusztithatatlan telefon..persze én vigyázok rá mint egy hímestojásra..

ugy hogy megy a wifi és annyira nem piszkálom csak alap dolgokat teszek veszek rajta nap mint nap, 3 napig is birja, ami unblock nagy szó az okostelefonok világában.

a kijelzője gyönyörű, a fekete olyan mély hogy nem látom a szélét a panelnek,minden képmegjelenités és szin is, a videók hd-ban olyanok mintha a kezedben lenne ezen a 4,3 colon.

az internetre pöccre megy mint ugy általába minden wp-n ha valami betöltésére 2 másodpercnél többet kell várni az gyanús. azonnal csatlakozik, azonnal talál jelet, egy oldal betöltése szintén olyan 2-3 másodperc. nagyon maximum..

a zene, igy hogy egy zenemobilról váltottam át(5800) az állam leesett a dolbytól és a hangzástól, a hagszinszabályozótól és a 200féle beépitett hangszintől, egy 2000ftos fülhallgatót használva..szóval az nem gyenge..(hozzáképest a galaxy s advancem egy hulladék..)

éjjel vaku nélkül egy kis lámpafénynél csináltam vele olyan képet amiröl azt hitték nappal készült és egyáltalán nem is zajos, belinkelném de gondolom nem engedi az oldal,(ha gondolod kérdezz róla v kérj privátban)rendszert meg nem kell bemutatni,aki azt mondja fakó uncsi egyhangú, ne higgy neki,akár a csempék helyére külön képet is berakhatok, ugy pakolom öket ahogy akarom és folyamatosan forognak.fagyás szerintem, nem is tudom wp-n 1000böl 1 telefonon talán ha elöfordul..ha megtörténne, 2 billentyüt (3at) lenyomsz,újraindul,és müködik tovább ahogy kell, bár nálam nem volt még erre példa.

számos egyéb extra is van benne amiröl még én is pislogtam a Nokiánál (adatátvitel bluetoothon iphoneról például ,igen iphoneról,a windowsphone oldalán ha elhagynám, a beméréssel megkereshetem hol van,le is zárhatom akár , törölhetek róla mindent stb stb stb).

szóval, lumia 820. ha részletesen és komolyabban érdekel privátban írj, mert szerintem amit most irtam sem tünik vele összeszedettnek igy éjjel 3kor,de hátha érthető,mit akartam írni:)..

2013. júl. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
#3 ~Fizetett Nokia hirdetesunket olvastak~ Meghogy elpusztithatatlan... a wp8 iszonyat bugos, nezzetek szet a mobilarena forumain, mennyit sirnak miatta.
2013. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem fizetett Nokia hirdetést, itt van a a kezembe, ahogy androidod symbianos és miegyéb telefon.attól mert valakinek van egy ilyen véleménye, idióta magyar mentalitás szerint mindenre gyanakodni kell, sajnállak..mobilarénáról amúgy annyit hogy hasonlitsd össze hogy wpblogon mennyi probléma van, és androidon. aztán mondd hogy bugos-_-. ráadásul oitt a telefonokat nem csak smsre és hivásra használják..igy könynen futhatnak olyan hibákba bele amit te nagy eséllyel sose fogsz látni...
2013. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja, meg legelőször használd..a bibiliából könnyű okoskodni(mobilarena), csodát tenni annál nehezebb(tapasztalat,használat)......
2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és igen, egy samsung telefonhoz képest százszor jobban birja a strapát fáj vagy nem fáj. fizetett nokia hirdetés? tudsz róla remélem hogy a samsung pénzeli a szolgáltatókat, a tesztelőket és az intézményeket azért hogy az ő telefonjukat javasolják először, és hogy csillivilli elemzéseket irjanak róla?vagy hogy többet költ reklámra mint a cocacola? menjél tanuljál még szerintem,és fogadd el hogy vannak akik nem androfost akarnak és nem a magtárolókban születnek,és hogy lehet valakinek ilyen is a véleménye..ha nem tetszik elgalább ne írj hülyeséget és ne fogd arra hogy "úú ezt olvastam mobilarena istenfőkocka vagyok úú" jesszusom..
2013. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

és ahelyett hogy engem oltasz le talán a kérdésre is válaszolhatnál,amit én kivételesen minden szempontból meg is tettem.

még annyit hozzá hogy ha mindenáron tudástól függetlenül csak csúcstelefon kell akkor várd meg az iphone 5st, samsung s4, lumia 925 vagy htc one..

2013. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 db Nokia Lumia 820-am volt, a negyediket mar nem vartam meg, inkabb visszakertem a penzem. Eddig volt ezen kivul: 710, 900, 520, 620. Szoval tapasztalatbol beszelek. Az android sem tokeletes, de ott ezt el tudom viselni, mivel azt csinalok a rendszerrel amit akarok, a wp meg bugos is, es zart is... Egyebkent ha erdekel jelenleg SGS4+iPhone5-om van, csak hogy ne legyen az hogy tapasztalat nelkul osztom az eszt...
2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szóval, ahogy fentebb írták, Android nélkül három OS jöhet szóba, iOS, és WP illetve BB10.

BB10-re alig vannak szoftverek, a külső és a kijelző szubjektív (szerintem szép mind a kettő), viszont cserébe recegni tud néha a kezelőfelület, ha folyamatosságot vársz tőle, nem ez a rendszered.

iOS-es eszközök közül iPhone 5 mindent teljesít, strapabíróságot leszámítva, alu háza vonzza a karcokat.

WP-s Lumiák polikarbonát háza miatt nagyon strapabíró (L800-am repült anno jókorát, semmi baja nem lett), viszont WP8-cal kapcsolatban olvastam cifra dolgokat. Nekem Lumia 800 megbízhatóan üzemelt, de ugye az még WP7, az ehhez képest teljesen újraírt 8-cal személyes tapasztalataim nincsenek.

2013. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!