Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja az aksinak?

Mi lehet a baja az aksinak?

Figyelt kérdés

Van egy Nokia 6220 classic mobilom...régi,ilyen melós mobil!


Az aksija mostanában feltűnően hamar lemerült, megnéztem és szemre is látszik hogy kicsit megpúposodott az aksi, ezért gondoltam hogy, ennek aksinak vége. Ezért vettem hozzá egy új eredeti nokia aksit, csak annyi a probléma ,hogya beletesztem akkor rezzen egyet megvilágítódik a képernyő és aztán semmi! Nem kapcsol be! Már sikerült elérnem ,hogy bekapcsolodjon...de egy idő utána azt írja ki hogy sim kártya nem található, amikor benne van!



Mi lehet a gond?



2013. júl. 17. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az akkut gondolom teljesen feltőltötted? Ha nem akkor tedd meg, hagyd legalább egy teljes éjszakát a tőltőn. A másik, amennyiben nem érzékeli a simet, vedd ki belőle ( az akku kivétele előtt teljesen kapcsold ki! ) majd sim nélkül kapcsold be újra a telót. Utánna kapcsold ki,( ismétlem az akkut csak teljes kikapcsolás mellett ajánlott kivenni! ) tedd vissza a simet és úgy kapcsold be újra! Ez jóeséllyel megoldja a problémát.
2013. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a részletes leírást, a teljes feltöltés valóban nem volt meg csak egy pár órás mivel azt olvastam hogy az újabb Li-ion aksikat már nem kell...de azért végig csinálom amit mondtál!
2013. júl. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!