Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez iphone 4s clone vagy nem az?

Ez iphone 4s clone vagy nem az?

Figyelt kérdés

[link]

Megérné nokia lumia 610-re cserélni?



2013. júl. 17. 10:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hatalmas kamu. A Lumia 610 fasorban sincs az iPhone 4s-sel, de a 4-gyel sem.
2013. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 SzilKa ***** válasza:
Ez tuti, hogy klón, az igazin nem így néz ki a kód beírása...
2013. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi akkor nem cserélek vele :/
2013. júl. 17. 10:54
 4/24 A kérdező kommentje:
egyik ismerősömtől megkérdeztem akinek volt már ilyenje hogy: "Elég nehéz igy megmondani , de a jelszó ilyen"
2013. júl. 17. 11:12
 5/24 anonim ***** válasza:

El ne cseréld, ez tök kamu!!!!


iPhone-t boltban újonta vennék max, de használtan, kéz alól, vagy utcáról kizárt...pedig adtak volna már el csomót így nekem!

2013. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ez egy elég ronda klón

látszik rajta a ronda műanyag hátlap és a kijelzo is fakult

2013. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Clone. Más betűtípus, nincs ott a szolgáltató neve a térerő mutató mellett (vagy legalább, hogy No SIM) a hátoldalán a kamera lencsét körül övező fém színű csík túl vastag illetve már képről is látszik, hogy műanyag. Ha iPhone-t szeretnél akkor inkább keress olyat aki beszámítja a telefonod de biztos rá kell fizetned egy keveset majd. Ha érdekel akkor írj privátot és keresek neked olyat aki beszámít és nem kamu iPhone-t ad.
2013. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!de nem tetszenek ezek a telefonok csak azért akartam cserélni mert többért eladom és veszek valami mást ami nekem tetszik.

és ráírtam a hírdetőre hogy csere érdekli-e egyből vissza írt hogy "mikor tudod postázni"

ekkor kezdtem el gondolkozni hogy biztosan clon és ide kiírtam.

Köszönöm a gyors válaszokat!

2013. júl. 17. 16:27
 9/24 A kérdező kommentje:

Beszéltem a hírdetővel jó fejnek tűnik és azt mondta hogy

Nyugodjak meg nem clone

2013. júl. 17. 18:16
 10/24 anonim ***** válasza:
Két opció van: vagy nagyon hülye és azt hiszi, vagy hazudik. Utóbbira szavazok. Képről látszik, hogy clone, de ha akarod cseréld el. Csak te jársz rosszul. Meg posta... Lehet még a clone szart se küldi el neked. Senki sem cserél eredeti iPhone 4S-t 1:1 a te telódra csak ráfizetéssel.
2013. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!