Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 unlock, hogyan?

Nokia Lumia 520 unlock, hogyan?

Figyelt kérdés
Bizony, hogy lehet! Mielőtt írnátok, hogy nem lehet.. akinek sikerült le tudná nekem írni pár sorban? Pontozok.
2013. júl. 17. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Perszehogy lehet. A wp7.8 at is lehet. A legegyszerűbb mód, az 4ezer forintodba fáj. a komolyabb fejlesztői most akciós 19 dolcsi, aug 28 tól ismét 99 dollár. Ezeket hagyjuk. Neked elég a 4 ezer. Kell win live, de ez biztosan ok, kell bankkártya, zune, azt utánna bekukk a piactérre (bocs h így mondom, hirtelen nem jut eszembe az oldalcím) jah pcn! Alul lesz a fejlesztőknek a lábjegyzetben, nah az majd odavisz az oldalra. Angol lesz, de ott megtalálhatod az alap unlockot is. Jah am ez korrekt, microsoftos megoldás, azaz legális!!!
2013. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sikerült?

köszi

2014. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mozi94.t-r válasza:
Én nem nagyon értem nem tudnád leírni kicsit érthetőbben ??
2014. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem is legális függetlenítési lehetőség. Valaki segítene?
2014. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!