Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megszüntetni az...

Hogyan tudom megszüntetni az ilyen fajta írásvédettséget a Micro SDHC kártyámról?

Figyelt kérdés

Hello!

Osztálytársam gombos nokiával lejelszavazta a microsdhc kártyáját,de nem tudja mi a jelszó,ezért hozta nekem hogy oldjam meg. Na oké,én formáznám és elvileg elfelejtené,de be se enged,mert ha meg akarom nyitni azt írja hogy Nem érhető el, Az adathordozó írásvédett.

SD adapterrel raktam be a laptopomba.... Ha esetleg berakom az androidos telómba esetleg tudom formázni ott?



2013. júl. 17. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Symbian nokiaban tudod leformazni,vagy arra alkalmas bruteforce programmal pc-n (nem ingyenes es hardverkulcsos) . A rajta levo adatokat buktad
2013. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
symbian nokiát nem tudok szerezni, bruteforce meg órák hossza mire kész...és nem tudom milyen hosszú stb szal...
2013. júl. 17. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig nincs mas megoldas . Letezik a jaf es az atf szervizboxokhoz is sd unlock adapter ,de ezek hardverkulcsos, nem ingyes programok.
2013. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SD adapter > kapcsoló.
2013. júl. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam be se enged,ha a kapcsolóval lenne gond beengedne. Ja és nem vok hülye ;)
2013. júl. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!