Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google NEXUS 4 vagy LG Optimus G?

Gaxal kérdése:

Google NEXUS 4 vagy LG Optimus G?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik kekk neked? Frisseb rendszer vagy picivel nagyobb kijelző?
2013. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Mindkettő 4,7"-es, szóval nem tudom miről beszélsz. Ha arról, hogy Nexus 4-en on-screen gombok vannak, amik foglalják a helyet, azokat el lehet tüntetni és PIE-al helyettesíteni.


Egyébként mindenképp Nexus 4. Hardveresen ugyanaz, szoftveresen Nexus 4 mindig is jobb volt és jobb lesz.

2013. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet keverem a G Pro-val.. :D vagyis annak a specifikációit jobban tudom, ezért lehet kevertem, meg anno valaki írta, hogy a G-nek nagyobb a kijelzője, azt hiszem ő is G-t használt.

Nekem az a Pie Controll nem jön be, mert szerintem jóval lassabban lehet kezelni vele a készüléket. Habár, lehet, hogy ha valaki megszokja..

Nekem 1 kipróbálásra elég volt. Hardverileg ugyanaz a 2, szoftverileg viszont az N4 nyer, mivel előrébb van, de ha már a hack-elésnél vagyunk, akkor ott van példának az, hogy valahol olvastam, hogy a G-ből lehet csinálni "nexus 4"-et, vagyis szoftveresen valahogy rá lehet dobni, nem cm10-re gondolok. Valami más volt.

2013. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


G Pro-val keverhetted, mert annak 5.7"-es a kijelzője, jóval nagyobb.


Amit meg írsz, hogy G-ből lehet "csinálni" Nexus 4-et arról nem tudok, pedig direkt meg is néztem XDA-t, és nem volt semmi ilyesmi, és ha ott nincs, akkor valószínűleg nem is létezik (de azért Google-n is utánanéztem, és szintén semmit sem találtam).

De amúgy is ha már CM10.1 van egy telefonon akkor az szinte tök ugyanaz, mint a gyári Android, kisebb változások vannak, de azok is inkább pozitívumok, mint negatívumok, de ezek a "hackelgetések" ellenére is azt mondom, hogy Nexus 4, mert custom ROM-ból is több van rá.


Optimus G-t csak akkor vegyél, ha nagyon fontos az LTE és a memókártyás bővítés.

2013. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!