Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidos telefon...

Hogyan lehet androidos telefonnal full hd-ban nézni a videókat a youtube-on?

Figyelt kérdés
Galaxy S3-om van, de a youtube app max. HQ felbontásban adja a videókat, de az szemre közel sem full hd. Azért érdekel mert kiszoktam tenni a képet róla full hd tv-re, de így nem nagy élmény.

2013. júl. 17. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor pc-n kell ezt megtenned mert valszeg nem lehet. Talán akkor lehetne ha böngészőből nyitod meg.
2013. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De én mobilon is szeretném. Telefon bírja, kijelzője HD, képet ki tudom tenni full hd tv-re. Szóval telefonnal kéne megoldani.

Ha egy szaki fixre azt mondja, hogy nem lehet, akkor nem töröm magam tovább, de egy valszeg ehhez kevés.

Dolphinban be tudom állítani a hd és full hd felbontást a youtube-on, de azzal meg a teljes képernyő nem OK.

2013. júl. 18. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy megoldod pc-n ráteszed telefonra a képet, és kiteheted a tv-re.
2013. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, de nem az a lényeg, hogy szerepeljen valami hiper összetett konfigurációban a telefon, hanem hogy a full hd-ben elérhető youtube videókat, full hd-ben is játszhassam le a telón más segédeszköz nélkül. Én valami szoftveres megoldást szeretnék. Úgymint speckó app, rom stb. Vagy ha ez semmiképpen sem megoldható, akkor egy szaki közölje ezt velem.
2013. júl. 18. 20:03
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy iMediashare HD nevű fizetős (1152 Ft) app lett a megoldás. Kábel nélkül streameli a HD youtube videokat a telóról a tv-re. Persze dlna képes tv kell hozzá, de az enyém ilyen, bár nem igazi smart tv, mert netezni nem lehet rajta. Mondjuk, ha lehetne, akkor nem kellene szórakoznom azzal, hogy telóról rakom ki a youtube-ot.

Egyébként igen kényelmes, a telón kiválasztom a youtube videot és már mehet is. Vezérelhetem a hangerőt is vele, meg bele is pörgethetek. Nem csak youtube-bal működik, de én általában azt használom.

2013. aug. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!